Skocz do zawartości
Forum

Lipofilling zmarszczek


Gość han44

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o lipfilling to mam doświadczenia z wypełnianiem pośladków, zawsze miałam płaskie i nieatrakcyjne wg mnie a po operacji (we Wrocławiu u dra knakiewicza) wyglądam super, dowiadywałam się co nie co na temat zmarszczek również, bo chciałabym usunąć zwłaszcza dwie głębsze zmarszczki na czole i doktor mówił że lipofilling to metoda, która u mnie się sprawdzi, także poszukaj dobrego fachowca najlepiej niech ci pokaże zdjecia swoich realizacji o ile pacjentki na to zezwoliły i niech ci dokladnie wszytsko wytłumaczy

Odnośnik do komentarza

~heheszka
jeśli chodzi o lipfilling to mam doświadczenia z wypełnianiem pośladków, zawsze miałam płaskie i nieatrakcyjne wg mnie a po operacji (we Wrocławiu u dra knakiewicza) wyglądam super, dowiadywałam się co nie co na temat zmarszczek również, bo chciałabym usunąć zwłaszcza dwie głębsze zmarszczki na czole i doktor mówił że lipofilling to metoda, która u mnie się sprawdzi, także poszukaj dobrego fachowca najlepiej niech ci pokaże zdjecia swoich realizacji o ile pacjentki na to zezwoliły i niech ci dokladnie wszytsko wytłumaczy

Warto zwrócić uwagę nie tylko na dokumentację fotograficzną, którą lekarz posiada, ale również jego kwalifikacje i certyfikaty ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Janina53

Ja używałam już chyba wszystkich kremów na likwidację zmarszczek . Kwasy też próbowałam i podziałały na mnie tylko na chwilę niestety. Jedyny zabieg, który mi się utrzymuje jak na razie to termolifting a byłam w gabinecie kosmetycznym http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d-2/. Na razie jestem zadowolona, zobaczymy co będzie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

ja akurat nie miałam wampirzego liftingu w dzięgielewska instytucie oka. Miałam za to plastykę powiek i z efektów jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam sie jeszcze nad tym własnie wampirzym liftingiem z wykorzystaniem osocza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~Koala22
ja akurat nie miałam wampirzego liftingu w dzięgielewska instytucie oka. Miałam za to plastykę powiek i z efektów jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam sie jeszcze nad tym własnie wampirzym liftingiem z wykorzystaniem osocza. Pozdrawiam

Hej szkoda, ze dopiero teraz cokolwiek odpisuje. Bardzo Ci polecam ten zabieg w tym gabinecie. Miałam tutaj wampirzy lifting a dokładniej szyi i bardzo poleca. Super efekt. A sam zabieg bezinwazyjny

Odnośnik do komentarza

Zabieg ten to nie to samo co osocze bogatopłytkowe. Daje zupelnie inne efekty. W przypadku osocza jest to ogólne odmłodzenie twarzy. W przypadku lipofillingu mozna uzupełnić tłuszcz w miejscach, w których znacznie się zmniejszył. A ilość tłuszczu spada z wiekiem.

W Krakowie polecam zapisanie sie na zabieg w tym instytucie

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/adivive-komorki-macierzyste/

Mialam go na twarz oraz jestem bardzo zadowolona z rezultatu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Bernatka
W dniu 28.02.2021 o 09:35, Gość Shine88 napisał:

Bardzo polecam zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Insytytucie Oka w Warszawie ? Zabieg daje efekty spektakularny ?

A ja tutaj miałam zabieg botoksu ? Ostrzykiwano mi tutaj zmarszczki na czole ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...