Skocz do zawartości
Forum

Strony dla początkujących modelek


Gość modziarka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość modziarka
Cześć dziewczyny,

ostatnio zaczęłam szukać stron dla początkujących modelek i fotomodelek które mogą pomóc im w rozpoczęciu pracy w branży.
Zaintrygowała mnie przede wszystkim jedna, a uściślając jeden blog o modzie który ma na celu właśnie pomóc młodym nie tylko modelkom ale również początkującym projektantom mody, wizażystom i wszystkim chcącym zaistnieć w świecie mody.

TheFashionProject bo tak się nazywa, jak zauważyłam została założona w 2012 roku w Wielkiej Brytanii, ale posiada również polską wersje językową więc każdej z Was powinna podpasywać. Posiada póki co małą bazę modelek, stylistów i wizażystów ale jak już zauważyłam istnieje dosyć krótko lecz zapowiada się świetnie!

Wydaje mi się, że to świetny pomysł i nie spotkałam się jeszcze z takim projektem w Polsce więc chciałam się z Wami nią podzielić.

Link - Blog o modzie

Znacie podobne strony/blogi które mogą pomóc w taki sam sposób? Zrobimy listę dla zainteresowanych dziewczyn, Kto wie, może dzięki Nam którejś z nas uda się zaistnieć w tym jakże ciężkim do przebicia się sektorze.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...