Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o ubraniach Croppa?


Gość ewelynka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku lat kupuję ubrania w takich sklepach jak Cropp, Reporter, Top Secret, Reserved, House, Deep itp, jestem z nich bardzo zadowolona, osoby w różnym wieku mogą znaleźć tu coś dla siebie;) jeśli chodzi o jakość to naprawdę bardzo dobra:)supermodne gadżety, ciuszki wygodne:) jestem ciekawa czy Wy również robicie zakupy w tych sklepach i co myślicie o tych ubrankach????:p:D;)
Odnośnik do komentarza
szczerze to o wiele częściej można kupić fajniejsze ubrania bez metek;). Nie mówie ze takie sklepy są złe bo sama nie raz szukam czegos w house, Reserved, Diverse czy Cubus, ale jeśli chodzi o cropp town to jedyne rzeczy które tam kupuje to stroje kąpielowe;) i ciuszki mojego mężczyzny;), bo dla siebie raczej nic nie moge znaleźć.
Odnośnik do komentarza
no właśnie zależy też gdzie akurat się wybieram i w co mam ochote się ubrać;). Zarówno jeansy jak i spódniczka, adidasy i szpilki, wszystko to znajduje się w mojej szafie;). Ale cropp jakoś do gustu mi nie przypadł;) ale za to w housie znalazłam ostatnio bardzo fajne sportowe spodenki do biegania;). Choć oczywiście do adidasków i sportowej bluzeczki na miasto też pasują;)
Odnośnik do komentarza
ludzie mówią że ładnemu człowiekowi we wszystkim ładnie więc dopóki będziemy czuć się piękne dopóty będziemy mogły sobie pozwolić na ubieranie się według własnych upodobań i kaprysów:D:p;););) niekoniecznie wybierając żurnalowe ubranka:yes:
Odnośnik do komentarza
Jakiś ciuch to nawet nawet się tam znajdzie [może prócz cropp'a] ale jeśli chodzi o porządne sportowe ubranie i buty wolę zdecydowanie Reeboka. W reserved z kolei mają fajne płaszcze i "wyjściowe" ubrania. W housie można dorwać niezły t-shirt i jeansy... I to chyba tyle;)
Odnośnik do komentarza
Osobiście za Croppem też nie przepadam, bo to totalnie nie mój styl. Chociaż raz tam znalazłam całkiem niezłą bluzkę. A mojemu chłopcu też nie przypadł ten sklep do gustu, bo on lubi minimalizm w ubiorze, czyli wszelkie koszulki czy bluzy gładkie, jednokolorowe, bez nadruków, a takich się raczej tam nie znajdzie. Tak jak napisała koleżanka wyżej, jeśli chodzi o sportowe ciuchy to preferuję firmy takie jak Reebok czy Nike i zazwyczaj jak mam jakąś potrzebę to zamawiam na centersport.pl, bo mają duży wybór zarówno ubrań jak i butów znanych firm sportowych.
Odnośnik do komentarza
Ja tam nie przepadam za ich ciuchami, maja bardzo infantylne wzorki na koszulkach;) Ale czasem coś się trafi. Ja się ubieram sportowo, ale wolę klasyczne firmy, jak adidas, puma, reebok itp. Ja kupuje na przykład buty i jakieś koszulki, dresy na tanisport.pl. Mają tam duży wybór tego typu sportowych ubrań, w stosunkowo niskich cenach. Wszytko szybko wysyłają, dużo rozmiarów jest. Polecam zamiast croppa;)
Odnośnik do komentarza
Ze wszystkich sklepów, które wymieniłaś spoko poziom trzyma jedynie reserved, chociaż za dużo tam eleganckich ciuchów - nie dla mnie. Aczkolwiek buty mają rewelacyjne! To im trzeba przyznać.
Poza tym bardziej przypadają mi do gustu sklepy takie jak bershka, zara, stradivarius, pull&bear, vero moda, oysho i lumpeksy :D
Odnośnik do komentarza
Ja kiedyś duże częściej kupowałam w Croppie, maja tam bardziej młodzieżowy styl, ale do tej pory cos fajnego uda mi sie znalezc, z tym ze czasem ceny są dość wysokie jka za rzeczy, które jakościa nie grzesza;) takie same proste podkozulki mozna kupic w terranovie np za 1/3 ceny z croppa;)
Odnośnik do komentarza
Z Croppem bywa róznie, to zalezy od kolekcji, ale jak z wieloma markowymi ciuchami. Jednak i on i CONVERSE, VERO MODA i bardziej standradowe odpowiadaja mi. Jednak ja staram sie szukac tez po serwisach internetowych, znajac swoje rozmowy to nie trudne, a i oszczednosc czasu duza. :) A w związku z tym, że ma się otwierać nowy serwis - klub zakupowy Privore z markowymi ciuchami, czekam cierpliwie na odsłonę i artykuły tam. :)
Odnośnik do komentarza
arcticone napisał/a:
ja nie kumam takich sklepów, dla mnie to są troche ciuchy ala emo, co jest fajne ale w wieku 12 lat :P


To jest właśnie moda młodzieżowa, ludzie w pewnym wieku już jej nie rozumieją, między innymi ja chyba już ten wiek przekroczyłam ;).
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...