Skocz do zawartości
Forum

Jak nauczyć się malować i ubierać?


Gość mo-mg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ostatnio nie mogę patrzeć w lustro. Czuje się nijaka. Nie maluje się, ubieram się byle jak (na imprezę tak samo jak na spacer z psem w deszczowy dzień). Gdy idę do sklepu nic nie umiem wybrać.
Od jakiegoś czasu dużo ludzi mówi mi że jestem piękną kobietą. Może tak jest, ale bez odpowiedniego ubrania to gdzieś znika i czuję się taka mało atrakcyjna. Chciałabym to zmienić. Potrzebuję takiej przemiany jak BrzydUla :)

Czy ktoś może mi pomóc? Czy są jakieś miejsca gdzie można się nauczyć malować i fajnie ubierać?? Na osobistego stylistę niestety mnie nie stać :(

A mieszkam w Lublinie
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że nie potrzebujesz stylisty . Napewno aż tak źle z tobą nie jest . Wystarczy, że poczytasz artykuły o modzie i makijażu, a napewno coś znajdziesz dla siebie . Nie opisałaś swojej stylwetki i wyglądu, więc nie umiem ci pomóc . Napisz coś więcej, to może razem coś wymyślimy :D
Odnośnik do komentarza
Gość mysza1901
Wg mnie nie ma to aż tak istotnego znaczenia jak się ubierzesz. Jeżeli jesteś zgrabna mam na myśli szczupłą dziewczyną możesz się ubierać nawet w worek po kartoflach a i tak będziesz ślicznie wyglądać. Nie szata zdobi człowieka. Prosta diagnoza wmawiaj sobie codziennie rano że jesteś śliczną dziewczyną a od razu poczujesz się znacznie lepiej. Co do makijażu wystarczy sam tusz do rzęs i odrobina błyszczyka.
Odnośnik do komentarza
na pewno tak trzeba w siebie uwierzyć, możesz się zgłosić do stylisty w kwestii doboru odpowiednich ubrań,a jeśli chodzi o makijaż możesz się wybrać też na darmowe lekcje makijażu do Douglasa, w tym tygodniu w Koszalinie w C.H. Forum możesz pójść na takie bezpłatne porady, dowiesz się jakich kosmetyków używać i jak fajnie i prosto wykonać profesjonalny makijaż.
Odnośnik do komentarza
Gość anielica
Ja też jestem antytalenciem co do robienia sobie makijażu hehe, ale postanowiłam to zmienić. Ostatnio nawet kupiłam książkę - Pałac kolorów. Magia makijażu - urzekła mnie jej okładka jak zobaczyłam ją na wystawie w księgarni i musiała być moja :) Powiem, ci że można z niej zaczerpnąć wiele ciekawych inspiracji :) No a technikę ćwiczę z filmikami z YT - hehe - nawet powiem ci, że coraz lepiej mi idzie.
Odnośnik do komentarza
Gość brillance
powiem wam, ze ja tez zawsze miała problemy z dobranie ubioru czy też z robieniem makijażu i właściwie zostało mi tak nadal choć jeśli chodzi o stylizacje to muszę przyznać, ze jest coraz lepiej, natomiast inspirację czerpię od koleżanek, które w tej kwestii uznaję za swój autorytet
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...