Skocz do zawartości
Forum

Jak się ubierać będąc niską i puszystą?


Gość ania94941

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania94941
Witam mam "mały" problem. Jestem osoba bardzo niska 154 cm i na dodatek dosyc puszystą. Mam szerokie barki, ramiona. Duże piersi. Gruby brzuch i uda i bardzo umięsnione łydki. Nad brzuchem pracuje jednak łydek i ramion boje się ćwiczyć, ze jeszcze bardziej wyrzeźbią mi się mięsni;/ A bardzo bym chciała schudnąc. Jestem taka troche "ubita" figura po rodzinie taty niestety;/ Tak więc wracam do pytanie jak się moge ubierać, zeby zatuszofać to wszystko i jakie cwiczenia wykonywać, zeby sobie nie umięsnić, ale schudnąc ramiona i łydki. Czy jest coś co pomoże mi zlikwidować te umięsnione łydki? Prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Aniu, jeśli chcesz zatuszować mankamenty urody możesz ubierać się tak, aby odwracać uwagę od tego, co najbardziej Cię przytłacza.... przez Twój niski wzrost zwrócę przede wszystkim uwagę na wysokie obcasy, które nie dość że dodadzą Ci kilka centymetrów wzwyż to jeszcze optycznie wyszczuplą, Twoje łydki będą smuklejsze, polecam buty na słupku, są wygodne i można w nich newet biegać w razie potrzeby:D co do spodni to takie z szerokim dzwonem będą odpowiednie, tak zwane rurki, które obciskają całą nogę na pewno nie sprawią, że poczujesz się lepiej, jeżeli masz "boczki" to lepsze będą spodnie z wyższą górą a nie biodrówki, żeby nie opinały Ci za bardzo brzucha i nie robily niaładnej oponki. jeśli chodzi o bluzki mozesz nosić wzory, ktorę fajnie tuszują nadmiar tłuszczyku, nie musisz nosić czerni, są pastelowe kolorki, nieobciskajace tuniki(ale nie za szerokie bo pogrubiaja), bluzki z asymetrycznym dołem itp. Nie musisz rezygnować z sukienek, nie noś bombek ale proste doły są wskazane:) spodenki do kolan w jednolitym kolorze, oby nie krata ani paski poziome które pogrubiaja....no to chyba tyle ode mnie, jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę-pozdrawiam:p
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...