Skocz do zawartości
Forum

Pomniejszanie piersi


Gość Nanami

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze jest pwne zagrozenie i to nie takie male. zarowno gdy sie powieksza jak i pomniejsza piersi. a jesli zabieg pomnijeszania piersi wykona sie kiedy nie zaknczy sie ich rozwoj wtedy moga byc powazne konsekwencje;) to tyle co wiem na ten temat;) napewno po zaniegu bedziesz czula bol ale cyba niewielki. wiel ze Victria Beckham po zabiegy pomniejszania piersi obnosila sie z nimi juz 2tyg po zabiegu wiecdlugo sie chyba nie goja;)
Odnośnik do komentarza
Pomniejszanie boli duzo mniej niz powiekszanie-tak bynajmniej mówiła mojej kumpeli dr maria sowa-molska, jak ta sobie własnie zmniejszała. No nie wiem(y) jak boli powiekszanie ale powiem CI ze ona sie nie uskarzała...jak to przebiegnie, ile sie goi to Ci powiedza po badaniach/konsultacjach. Idz na konsultacje do tej marii do Malia Centrum, co Ci szkodzi?
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i gruczołu. Bezpieczna granica to redukcja 40-50% masy piersi. Często przerost połączony jest z opadaniem piersi, dlatego przy redukcji dokonuje się ich lekkiego podniesienia. Do pełnej aktywności życiowej pacjentki wracają zazwyczaj po upływie 7-14 dni. Należy powstrzymać się od ćwiczeń fizycznych przez okres 1 miesiąca.
Czas urlopu wynosi 14-21 dni. Wiem przynajmniej, że takie zalecenia daje dr Piotr Osuch i jego klinika.
Odnośnik do komentarza
Gość ulakula
koniecznie u dobrego chirurga!! żadnych promocyjnych cen, ani zagranicznych wyjazdów... widziałam na żywo u faceta który pomniejszał "biust" słabo przeprowadzoną operację - zniszczone sutki, wielkie blizny, nierówne rozłożenie... tragedia :(
bo jak rozumiem - autor tematu to facet, bo pisał "chciałbym", prawda? :P
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...