Skocz do zawartości
Forum

depilacja masa cukrowa


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

co myslicie o sposobie tej depilacjii zamieszczonym w jednym z nowych artykulow na tej stronie? warto sprobowac? ja sie roche bije poniewaz nigdy nie stosowalam woskow ani depilatorow wiec same rozumiecie...a moze ktoras z was juz probowala?;)
Odnośnik do komentarza
ja używam i wosku i depilatora. Postanowiłam wypróbować pastę cukrową jednak nie spełniła ona w ogóle moich oczekiwań ;/ zostawiła połowę włosków i ból przy depilacji był porónywalny jak do wosku ( a wosk jest przynajmniej skuteczny) więc nie polecam
Odnośnik do komentarza

Warto spróbować, choćby po to, żeby wybrać metodę optymalną dla siebie. Ja do pasty nie wrócę już na 100%. Mój silk epil też nie jest jakoś strasznie bolesny, a dodatkowo jest mega dokładny - i piszę to z całą stanowczością. Ten depilator zostawia metodę pasty cukrowej i każdą inną daleko w tyle. Jedyne, czego żałuję, to tego, że przetestowałam to urządzenie dopiero teraz a nie znacznie wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Dopiero się tu próbuję odnaleźć, nie wiem, czy jest na to osobny wątek, ale jak znalazłam hasło" masa cukrowa", to uznałam, że to najbliżej :)
Otóż depilacja masą cukrową nie jest mi obca - od około 4 lat razem z przyjaciółką w miarę regularnie stosujemy tę formę depilacji.
Ale ostatnio zaczęłyśmy się zastanawiać, czy to aby najoptymalniejsza forma - jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza

No nie wiem jakie doświadczenia mają inne Dziewczyny, ale z tego Silkepila jest bardzo zadowolona. Zapewniam, że w niczym nie przypomina narzędzia tortur. Możesz działaś bez kabla, więc też bez obawy, że będziesz musiała przyjmować pozycje rodem z jogi, jak się depilujesz w wodzie - no to wiadomo, też to działa jakoś łagodząco, masz taką końcówkę masującą i to już jest mistrzostwo. O cenie nie chcę rozmawiać, bo wiadomo - to akurat sprawa indywidualna: dla jednych strasznie drogo, dla innych - wcale nie aż tak bardzo.

Odnośnik do komentarza

Stosuję Braun Silk Epil 9, meeega wygodny. Serio - złego słowa nie powiem, już tu chyba wcześniej pisałam, że nie musisz go do prądu podłączać, a to super rozwiązanie, bo możesz się depilować w wannie, a ciepła woda też łagodzi. Ma wiele innych zalet, wad póki co nie znalazłam. Nakładki masujące, trymer, no każdemu zachwalam. A cena w tej chwili to ok 500 zł - nie chcę rozsądzać, czy to dużo, czy to mało. Ja dostałam od męża - jak twierdzi, to niewielka cena za Jego święty spokój ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...