Skocz do zawartości
Forum

Pieprzyki na twarzy.


Gość lubiebounty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lubiebounty
Mam 14 lat i bardzo dużo pieprzyków na twarzy... gdybym miała je policzyć wyszło by ok.25 -,- bardzo mnie to denerwuje. I proszę mi nie mówić że pieprzyki dodają urody, bo mi napewno jej nie dodają.. z każdym latem jest ich coraz więcej.
Proszę, pomóżcie mi. Chciałabym je jakoś usunąć, dużo czytałam na ten temat, ale usuwanie w gabinetach to nie dla mnie. Słyszłam, że są sposoby takie jak np: smarowanie pieprzyków sokiem z cytryny i wtedy na jakiś czas znikają :confused:, albo że można też smarować je sokiem z aloesu przez 3 miesiące. Słyszałam też, że z wiekiem dojrzewania mogą zniknąć. Proszę o pomoc, nienawidze ich ;<<
Odnośnik do komentarza
no wiec tak. pieprzyki moze i dodaja urody ale w ograniczonych ilosciach i w "ciekawych":lol: miejscach. niestety smarowanie sokiem z cytryni nic nie da a moze tyko zaszkodzic bo jeszcze ci cos wyskoczy. u mnie w rodzinie tez wszyscy maja z tym problemy naszczescie mnie ominelo. ale wiem o tym sporo. idz do dermatolong i popros zeby przypisal cie specjale masci tore zmniejsza po jakims czasie ich widoznosci ale niestety ich nie usuna. mozna je usunac wlasnie u kosmetyczki. ale jest tez takie prawdopodobiestwo ze niektore z nich nawet trzeba usunac gdyz moga byc chorobotworcze. wtedy taki zabieg wykonuje sie u chirurga pod znieczuleniem ogolnym albo czesciowym (zalezyod wielkosci pieprzyka i od tego ile naskorka wokol trzeba wyciac). wiec nie zwlekaj tylko idz do dermatologa. rzy okazjii w sprawie tych rzetluszczacych wlosow sie poradzisz. pozdr:D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...