Skocz do zawartości
Forum

Jak celebryci zrzucają tkankę tłuszczową?


Gość vegga

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakieś ciekawe historie z celebrytami i ich odchudzaniem? Podobno jest tego sporo. Np. Cezary Żak i jego słynne osiągnięcie, Katarzyna Figura, Marina Łuczenko...
Zastanawiam się czy ich sekretem jest ostra dieta i mordercze ćwiczenia, czy też mają jakieś bardziej wyrafinowane i mniej wycieńczające sposoby? Przecież ci ludzie pracują po kilkanaście godzin dziennie. Skąd znaleźliby czas i energię na ćwiczenia? Myślę, że ich sekretem jest coś, co dopiero staje się dla nas dostępne.

Znacie jakieś inne ciekawostki z tej kategorii?

Odnośnik do komentarza
moim zdaniem sekretem są operacje plastyczne. poza tym jak ma się pieniądze to zatrudniasz trenera, dietetyka i wcale nie trzeba ósmych potów by mieć rezultaty. ostatnio chodziłąm na depilację laserową i tam przychodziły panie, które sobie fundowały chirurgię plastyczną. uwierzcie mi, w życiu nie widziały siłowni a były szczupłe i jędrne. drogie kosmetyki, masaże itd....
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaaka
mnie się wydaję, że tak jak wspomniałaś Vegga gwiazdy pracują po kilkanaście godzin dziennie i nie mają czasu na porządny obiad, a cały czas gdzieś latają wiec od razu spalają, ważne zeby sie pilnowali i pozniej wieczorem si e nie obzerali, a pewnie w weekendy albo w wolne dni od pracy to mocny wysilek na silowni. Oni są takimi samymi ludzmi jak my , wiec tez im ciezko schudnąć :) trzeba na pewno dużo wysiłku. Spojrzmy na Liszowską - ona jest dobrym odzwierciedleniem tego ze nie kazdemu sie udaje :yes:
Odnośnik do komentarza
Wiem, że Anna Mucha przy swojej metamorfozie korzystała z usług Kliniki La Perla. Oni pomogli jej schudnąć i uzyskać taką figurę jaką ma teraz. Patrząc na efekty, to chyba lepszej rekomendacji nie potrzeba. Muszą tam pracować naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, bo nie da się ukryć, że Mucha wygląda teraz rewelacyjnie.
Odnośnik do komentarza
Gość Dziuneczka2011hehehe
Moim zdaniem są to operacje plastyczne i odsysanie tłuszczu . Moja koleżanka , jak będzie w 6 klasie ( po wakacjach tych ) ważyć 62 kg to jej rodzice ją wysyłają na odsysanie tłuszczu . Oni są bardzo dziani . Podobnie jest z gwiazdami . Jeśli jacyś producenci uważają że jesteś za "puszysta" lub jesteś "deską" gwiazdki robią wszystko żeby to one dostały tą rolę np. do jakiegoś filmu .
Odnośnik do komentarza
Gość LaCiruela
trzeba mieć czas na kilka godzin dziennie ćwiczeń z osobistym trenerem. Kasę na dietetyka i kucharza, przygotowujących specjalne dania i tyle. potem trochę silnej woli. Ale w sumie co się dziwić. Aktorzy zarabiają w dużej mierze wyglądem, więc w niego inwestują.
Odnośnik do komentarza
sawyer po ostatniej ofercie LaPerl'i na gruponie/gruperze nie wiem czy można im ufać. Która szanująca się klinika pozwoliłaby sobie na zabiegi wycenione na 20 tys wykonać za ok 5 tys ( oferta kosztowała 10 tysięcy, ale trzeba brać pod uwagę prowizję strony na której była ta oferta). Przecież nawet gdyby nie policzyli sobie za tzw robociznę to na same materiały mogłoby im za to nie starczyć. Więc gdzie leży haczyk?? Jak dla mnie w jakości tych materiałów.
Operacja plastyczna może upiększyć, ale również skrzywdzić na resztę życia. Dla tego warto 2 razy przemyśleć wybór kliniki, poszukać informacji a nawet przespacerować się na kilka konsultacji.
A co do gwiazd to więcej z nich niż nam się wydaje odsysa sobie tłuszczyk tam i uwdzie. Są rejony kobiecej sylwetki, których wymodelowanie ćwiczeniami jest niemalże nie możliwe i wtedy właśnie do akcji wkraczają plastycy.
Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie aktorzy mają o tyle trudniej że od każdej roli starają się wyglądać inaczej i tak np. Pan Bale chudnie do drastycznego wyglądu albo wyrabia piękne mięśnie, albo Tom Hardy, który przygotowując się do roli Bronsona w filmie pt Bronson :) robił 2500 pompek dziennie z obciążeniem 19 kilo na plecach tak więc ja osobiście im nie zazdroszczę, mają kasę ale za jaką cene
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka

Też zgadzam się z opinią,że gwiazdy mają na to kasę, żeby dobrze wyglądać, ale jakby nie było jest to wpisane w uch zawód, ponieważ zarabiają ciałem. I kliniki piękna korzystają z tego, bo jak by nie było, taka gwiazda jest dla nich najlepszą reklamą. Wystarczy, że jedna czy druga znana osoba zrobi sobie zabieg liposukcji i już widać efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość BezTemptation
angelikan napisał/a:
Jak dla mnie aktorzy mają o tyle trudniej że od każdej roli starają się wyglądać inaczej i tak np. Pan Bale chudnie do drastycznego wyglądu albo wyrabia piękne mięśnie, albo Tom Hardy, który przygotowując się do roli Bronsona w filmie pt Bronson :) robił 2500 pompek dziennie z obciążeniem 19 kilo na plecach tak więc ja osobiście im nie zazdroszczę, mają kasę ale za jaką cene



Teraz stanęła mi przed oczami obsada polskich seriali- od Rodzinki.pl po wszystkie stare i nowe tasiemce z Karolakiem i Kożuchowską. Jak widzę ich na ekranie nie jestem w stanie od razu wskazać który to serial :bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Gość PatiNova
pako290 napisał/a:
jak dla mnie to photo shop :)


Dokładnie to samo chciałam napisać ;) Wiele krąży po internecie zdjęć z przykładami przed i po korekcji graficznej. Prawda jest taka, że tak piękne kobiety jak je widzimy w czasopismach i reklamach nie istnieją ;)
Odnośnik do komentarza
Gość brillance
dokładnie, nie ma za bardzo sensu wierzyć w te idealnie panie z okładek kolorowych pism, wszystko to jest photoshop, a jakbyśmy zobaczyli te kobiety na żywo to okazało się, ze nawet nie wiemy kim one są, bo ich wizerunki na zdjęciach są bardzo wyidealizowane
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...