Skocz do zawartości
Forum

Wypadające włosy


Gość misiaczek1412

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bruja neus
Cześć, ja właśnie mam 4 miesięcznego dzieciaka i też obawiałam się wypadanie włosów. Ale z tego co widzę nie jest tak źle (porównując do moich koleżanek). Ja używam tylko witamin PHARMATON, są bezpieczne, stosowałam je też w ciąży no i szamponu przeciw wypadaniu włosów. Jak na razie działa. A jak karmisz swojego malucha? Piersią?
Odnośnik do komentarza

Farmona Radical Kompleks to ampułki na wypadanie włosów. Miałam też ten problem, co prawda nie po ciąży ale myślę, że skoro mi pomogła ta kuracja może pomóc i Tobie. Można wzmocnić działanie zażywając skrzyp albo inne suplementy na włosy i skórę. Ja odzyskałam moje włosy po miesięcznej kuracji. Teraz od czasu do czasu jem skrzyp i wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza

Tabletki tabletkami, ale przede wszystkim powinnaś używać naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry. Bardzo dobry jest szampon rewitalizujący marki OrganicSeries, który doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji włosów i zapewni strukturze włosa odpowiednie składniki, dzięki czemu zostaną wzmocnione i staną się mocniejsze.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, pamiętajcie o tym, że suplementy diety są skuteczne w przypadku, gdy przyczyną wypadania włosów są niedobory niektórych składników odżywczych. Z tego względu zanim zdecydujemy się na daną terapię to warto wcześniej odnaleźć przyczynę odpowiedzialną za ten stan włosów. Pomóc może w tym dermatolog bądź trycholog.

Odnośnik do komentarza

hm, czekalam z dobre 5 miesiecy na rezultaty po tabletkach, stracilam tylko czas, bo nawet jeden wlosek mi sie na glowie nie pojawił :/ wkurzylam sie i poszlam do kliniki hair medica, zeby rozeznac sie w temacie mezoterapii. stwierdzilam,ze moze to mi pomoże i w sumie... cos sie dzieje w koncu na mojej glowie :D nie poddawajcie sie dziewczyny!! ;)

Odnośnik do komentarza

Moja żona po ciąży brała kapsułki Biokap. Jest seria cała ich kosmetyków przeciw wypadaniu włosów. Kapsułki akurat są osobno dla mężczyzn i osobno dla kobiet, bo potrzeby jednych i drugich bardzo się od siebie różnią.

Odnośnik do komentarza

Po drugiej ciąży miałam ogromny problem z wypadającymi włosami. Budziłam się rano z kłębuszkiem włosów na poduszce. Wcierki i wszelkie herbatki ziołowe nie pomagały. Podczas wizyty u kosmetyczki znajoma poleciła mi tabletki Vitapil dla mam i dopiero one pomogły uporać mi się z problemem. I co najważniejsze mogłam je brać podczas karmienia piersią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...