Skocz do zawartości
Forum

Suche, puszące się, gęste, cieńkie, kręcone włosy ;/


Gość SOVVCIA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Chciałbym pofarbować sobie włosy na blond (jestem szatynem) i robić taką typową, plażową fryzurę (mam włosy średniej długości), ale problem w tym, że nawet teraz, jak ich jeszcze nie pofarbowałem, są suche, puszące się, gęste, kręcone i cieńkie ;/ co do gęstości, mam zamiar iść do fryzjera, żeby mi je wycieniował, ale co z resztą? ;< są straszne! nie da sie ich w zaden sposob ulozyc. dlatego musze uzywac prostownicy. co robic? krem? odzywka? szampon? zaprzestac suszenia suszarka i prostowania? i co zrobić, zeby przestaly mi sie robic krecone? jakis silny zel? guma? prosze o pomoc, i z gory dziekuje.

edit. jedyna ich cecha ktorej nie chce zmieniac to to ze nie wypadaja.
Odnośnik do komentarza
Gość Nail_Enamel
Ja również mam takie włosy. Sa cienkie, przesuszone, a do tego sie kręcą. Póki co używam szamponu Fitomed do włosów suchych z mydlnicą lekarską i odżywki ekstraziołowej również z Fitomedu. Do tego zaprzestałam prostowania włosów.
Kuracja Fitomedem jest świetnym wstępwm przed poważniejszymi postępami w pielęgnacji włosów. Polecam! Włosy stały się gładkie i miękkie i przestały sie straszni epuszysć, owszem są puszyste, ale w granicach rozsądku :):smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...