Skocz do zawartości
Forum

Włosy gładkie i lśniące.


Gość Loveica

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na wstępie to jestem tu nowa. ; ]
Mam z natury kręcone włosy, grube ( po umyciu szopa na głowie ).
Teraz mam je troche zniszczone... są farbowane, susze je i prostuje.
I ostatnio jak byłam u fryzjera pocieniować włosy i ściąć grzywkę to po wyjściu od niego miałam gładkie i lśniące włosy.
Teraz w domu mi to nie wychodzi ..
Jakich kosmetyków mam używać, żeby były gładkie i lśniące?
A moze jakieś domowe sposoby? ; )
z góry wielkie dzięki. : D
Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim ich nie katuj. Prostownica w kosz :D jeśli suszenie to tylko chłodnym powietrzem i suszarką z dyfuzorem ;)

Fryzjer pewnie Ci silikonów naładował więc dało to efekt pięknych gładkich włosów, a jak je oczyściłaś w domu szamponem to się zwyczajnie zmyło.
Jak już jesteśmy przy myciu to co powiesz na mycie odżywką? Tak, tak, odżywką też można włosy umyć, lecz oczywiście nie każda się do tego nadaje. Taka która nada się na pewno to rossmanowska isana wygładzająca z olejem babassu. Lecz zanim się zaczniesz w to bawić to trzeba porządnie włosy oczyścić ( w tym celu np. zwykła ziołowa Barwa).

Dobra, więcej poematów pisać nie bedę, jak kogoś to zainteresuje to można pytać o szczegóły ;)
Odnośnik do komentarza
Na pewno lepszym wyborem są profesjonalne kosmetyki, których używają profesjonalni styliści. Wejdź sobie na kalamis.pl masz tam bardzo duży wybór tego typu kosmetyków do włosów z różnymi problemami, także na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
Odnośnik do komentarza
poprostu o nie dbaj:)
ja sama do niedawna nie moglam sie obyc bez prostownicy. nawet jak siedzialam w domu i nigdzie nie mialam zamiaru wychodzic to prostowalam wlosy godzinami. ale na miesiac postanowilam ze dam im spokoj. i teraz sa takie lsniace i gladkie. ale jest to tez zasluga odzywek i masek. bo nie kazda z nas z natury ma piekne wlosy:) ja po kazdym mysiu nakladam odzywke regenerujaca. nie uzywam tez szamponw do wlosow przetluszczajacych sie bo to je wysusza. a kilka razy w tygodniu nakladam sporo odzywki (takiej do splukiwania), owijam glowe w folie albo gumowy czepek do plywania i opatulam recznikiem. po 20-0min splukuje xd no i staram sie jak najzadziej je suszyc;)
mam nadzieje ze choc troche pomoglam.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...