Skocz do zawartości
Forum

Krótkotrwałe prostowanie...Pomocy!


Gość Elinor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem.Otóż moje włosy są... no nie wiem właśnie jakie.Kiedy je rano uczeszę to jest OK, jednak gdy wrócę np. ze spaceru to moje włosy się kręcą.Zaczęłam więc używać prostownicy, jednak dalej się falowały.Oczywiście rano były takie super,proste,gładkie a potem... masakra.Co mogę zrobić aby moje włosy były proste?A może je skręcić?Czy są jakieś kosmetyki, które by mi w tym pomogły?Wolałabym nie używać lokówki, no wałki już prędzej.Proszę o pomoc.

PS.Jeśli istnieje już taki temat to przepraszam...
Odnośnik do komentarza

Widzę, że masz taki sam problem jak ja;) Gdy rano wstaję włosy kręcą się (jeśli nie wysusze ich wieczorem) lub falują i wywijają każdy w inną stronę(jak wysuszę). Często prostuję włosy, ale dzień wcześniej patrzę na pogode. Jeśli bedzie padać albo bedzie bardzo wilgotno nawet nie próbuje ich prostować. A jeśli tylko wietrznie to owszem. Polecam Ci tą odżywkę do spłukiwania dove odzywka wygladzajaca. Włosy napewno są gładsze. Wypróbowałam już produkty sunsilk ale nic nie pomagały. A kręcone włosy też są fajne;). Czasem sama piankuje i żeluje włosy aby te loczki się trzymały i nie były takie rozczochrane (chyba wiesz o czym mówie;)). Wgniatam żel we włosy spinam spinką i tyle;). Nie przejmuj się, struktura włosa kobiety zmienia się mniej wiecej 7 razy w ciągu życia. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...