Skocz do zawartości
Forum

nieudane farbowanie


Gość ifyoucan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ifyoucan
wczoraj farbowalam wlosy. mialam lekko rude i chcialam je przyciemnik. kupilam palona kawe z joanny. kolor wyszedl prawie czarny. ale najgorsze jest to ze mam jasne przeswity i to gdzie niegdzie bardzo. co zrobic? czy kupic druga farbe i zafarbowac? czy myc myc i myc? z gory dzieki za odpowiedz. ;)
Odnośnik do komentarza
jak bedziesz myc, myc i myc to kolopr na ktory zafarbowalas wlosy zblednie a te "przeswity" i tak zostana. mozesz sprobowac zafarbowac wlosy za jakis czas znowy (tym razem dokladnie;) ) ale bedziesz musiala dbac io nie szczegolnie bo beda przesuszone i slabe. aha i slyszalam ze farby bez amoniaku mniej niszcza wlosy:D
Odnośnik do komentarza
Gość ifyoucan
pani w drogerii mi polecila farbe 10min. kupilam odcien karmelowy braz. powiedziala zebym potrzymala jakies 12min i do tego odrzywke ktora jest dolaczona jakies 20min a nie kolo 5-10 jak jest polecane. mam nadzieje ze to cos pomoze bo naprawde nie chce zeby to tak wygladalo :)
Odnośnik do komentarza
o ja tez slyszalam o tej farbie. jest ona chyba z firmy l'oreal jesli dobrze pamietam ale sa tez takie z innej firmy. sama mam zamiar kupic sobie karmelowy odcien i ufarbowac nim wlosy. mysle ze pani w drogerii ma racje;) a dla lepszego efektu oraz zeby kolor dluzej sie utrzymal stosuj szampony i odzywki do wlsow farbowanaych. wlosy przynajmiej nie blakna i koloru tak szybko nie wypluczesz...:D powodzenia. napisz jakie efekty;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...