Skocz do zawartości
Forum

Włosy : nieukładaja sie .podkręceją są suche. .i zniszczone


Gość Kolorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kolorowa
Moje włosy to jedna wielka tragedia. .
Zaczeły sie strasznie przetłuszczać. . pojawił sie łupież .:@
są jak siano i krącą sie na wszystkie strony. . :|
nawet prostownica za bardzo nie pomaga. .;(
w dodatku jeszcze wogóle nie rosną. .:no::no:
Są okropne. .
i żadne szamony ani odzywki nie pomagają. . :upset::upset::rip::no:
Wypróbowałam około 95% wszysatkich preparatów z róznych drogerii i sklepów kosmetycznych . .;/
Poradzcie jakies domowe sposoby na porost włosów ..na łupież . .i cos co pomoze je ułozyc i wyprostowac . .
dodam jeszcze że są bardzo puszyszte...:@:mad:
Odnośnik do komentarza
skoro masz takie problemy z wlosnami to zapewne przyczyna tego jest skora glowy. najlepiej udaj sie do dermatologa bo po co sie tak meczyc. on zbada co i jak, przypisze jakies preparaty doustne (mozesz tez poprosic o odzywke) a narazie udaj sie do apteki i tam popros o pomoc. napewno farmaceutka znjadzie na to jakies witaminy, kapsulpi czy specjalne plukanki:D
Odnośnik do komentarza
Gość mikamajka
Zacznij może od zlikwidowania łupieżu. Moim wlosom bardzo pomógł szampon selsun blue. Można go kupić w aptece, z tego co pamiętam ten szampon jest w wersji do włosów normalnych i przetłuszczających się. SPróbuj:)
Jeśli chodzi o fryzurę, to najlepszym sposobem jest sensowny fryzjer. Fajny fryzjer dobierze CI fryzurkę, która prawie że sama będzie Ci się układała:)
Odnośnik do komentarza
Przez długi czas męczona łupieżem sięgnęłam w końcu po szampon ziaji. Zielona buteleczka, jakieś wyciągi z rzepy. Przeszło jak ręką odjął. Częste zmienianie szamponu też nie służy skórze głowy. Pamiętaj, żeby dobrze zabezpieczać włosy przed zabiegami typu prostowanie, żeby nie dopuścić do przesusenia. Ja proponowałabym kosmetyki głęboko regenerujące i nawilżające. Jeśli nic nie pomaga idź z tym problemem do dermatologa.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...