Skocz do zawartości
Forum

suche, puszące się włosy [bezradny]


Gość Lalus

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkie panie, jako że jest na tym forum więcej przedstawicielek płci pięknej postanowiłem się zarejestrować. otóż mam włosy jak na faceta długie bo tak do szyi i mam problem ponieważ są one bardzo suche i puszące się. stosuję odżywki, biosilk oraz head&shoulders. moje włosy aby się natłuściły potrzebowałyby chyba z dobre 5 dni bez mycia. podczas suszenia staram sie je modelować, czyli za szczotką prowadzić strumień ciepła z suszarki. zawsze jak jestem u fryzjera to staram sie myć włosy i suszyć dokładnie tak jak robi to fryzjer ale nigdy nie wychodzi mi ten sam efekt. proszę o pomoc jestem już bezradny :( czy jedna odżywka czy druga to nic mi zabardzo nie daje :(
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
Ja mam suche, puszące się, kręcone włosy i dość długi czas stosowałam żele do włosów. Kiedyś żel do włosów kojarzył mi się ze sklejoną fryzurą o nienaturalnym kształcie, ale wystarczyło trafić na odpowiedni kosmetyk, który - stosowany z umiarem nie tylko wygładził włosy i sprawił, że były błyszczące, ale nie spowodował ich przesuszenia. Ja ze swojej strony polecam żele Joanny - niewielka ilość żelu roztarta w dłoni i rozprowadzona na włosach może poprawić ich wygląd.
Odnośnik do komentarza

Najlepsze do nawilżenia są kosmetyki z olejkami, które ja nawilżą ale nie obciążą. Ja używam serii Kosswella z olejkiem macadamia i włosy są doskonale nawilżone. Jest to strzał w 10, po wypróbowaniu naprawdę wielu kosmetyków. Kupiłam je w dobrym sklepie fryzjerskim i nie żałuję! Już tak naprawdę po kilku użyciach zauważyłam poprawę. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...