Skocz do zawartości
Forum

nieudane farbowanie


Gość Katalina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie, 2 dni temu bylam u fryzjerki - byl to baleyaz jak zawsze - blond, taki jak lubie, jakby naturalny i ciemny braz. Zawsze udawalo sie dobrze- farbowalam u tej samej fryzjerki. Jednak tym razem cos strasznego!!! Braz wyszedł ok, ale zamiast blondu wyszedł jakby biały kolor siwy - ktorego nie nawidze.

Czy jest szansa zeby z koloru bialego zrobic blond taki jaki mialam zawsze?? Zanzaczam ze mam włosy naturalnie krecone. i czy jest jakas szansa zeby poprawic ten biały kolor - bo wyszedł jakby siwy z czarnym :(
Prosze serdecznie o odopowiedz, jestem zalamana :
Odnośnik do komentarza
Gość Barabra RA

Trafiłam nie dawno na bardzo dobrą fryzjerkę Ania Pióro hairdresser w Krakowie .Robiłam mi farbowanie włosów, bardzo ładny kolor mi doradziła i farba bardzo długo, widać , że używa bardzo dobrych kosmetyków. Mogę Ją bardzo polecić

Odnośnik do komentarza

Farbowanie włosów na blond to nie lada wyzwanie, piękne blondy wykonują panie z salonu In Harmony (warszawa), jeśli znajdziesz profesjonalny salon to z pewnością uda ci się zapomnieć o ostatniej nieudanej wizycie w salonie fryzjerskim. IH polecam bo sama jestem stałą klientką farbuję tam włosy tyle, że w odcieniach czerwieni ale zawsze jestem zadowolona z uzyskanych efektów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...