Skocz do zawartości
Forum

O nie moj waski ... :(.


Gość zalamana1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana1111
Hej wam wszystkim.Borykam sie z problemem ktory jest wasik kobiecy ... :(.
Wydepilowalam go plastrami na zimno ale to nie dalo 100 % efektu.I powstalo zaczerwienienie na twarzy ... .Czym depilowac mniejsze wloski -wasik nad gorna warga i inne wloski na twarzy aby nie podraznilo mi skory ?.A po kremie do depilacji wasika mozna uzyskac 100 % bez zadnych zaczerwien ?.Prosze o szybka w miare mozliwosci odpowiec z gory wielkie dzieki :yes::yes::yes:.
A jakie sa metody usuwania wasika ? .
Odnośnik do komentarza
Gość calineczka12
Nie radze uzywac ani depilatora ani zadnych plastrow. Poniewaz wasik i tak odrosnie a w dodtaku wlosy beda wieksze. Ale polecam usuniecia je penseta do brwi. Najpierw namocz szczateczke do zebow i przejedz po miejscu gdzie chcesz usunac wloski a potem normalnie wydzieraj jak brwi. Powyrwaniu zastosuj krem nawilzajacy. Jest jescze jedna skuteczniejsza metoda, operacja na wyrywanie wlskow , jest ona droga ale skuteczna i rok z wloskami bedziesz miala spokoj..
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Też polecam sposób jaki podała koleżanka powyżej. Kremem tylko zdejmujesz włosek z powierzchni skóry a cebulka zostaje i od odrośnie silniejszy. Depilatorem bym się bardzo bała. Jakiej metody byś nie wybrała to skóra i tak będzie podrażniona, szczególnie na początku. Zawsze po usunięciu włosków użyj kremu. Ja po jakiejkolwiek depilacji wybieram żele chłodzące ponieważ zawsze bardzo boli mnie skóra.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...