Skocz do zawartości
Forum

jak poprawic koloryt skory?


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie: jak poprowic koloryt skory? jesli chodzi o pryszcze to raczej nie mam z nimi problemu, to samo tyczy sie wagrow.
ale moja skora ma nierowny koloryt tzn mam takie jakby plamy jakbym sie krzywo opalila i wogole bez podladu wygladam raczej slabo.
moze sa na to jakies kremy? albo toniki?;)
Odnośnik do komentarza
Może spróbuj jakiegos kremu BB lub Color Control? jest spory wybór, a sa one lekkie, nie zatykają buzi jak zwykły podkład, wyrównuja właśnie koloryt, no i są w sam raz na lato:) Ja używałam akurat kremu 10 w 1 Bielendy, ale jest sporo dostępnch, mozna znaleźć coś dla siebie...
Odnośnik do komentarza
Gość ulakula
takiego CC używałam - daje raczej delikatny efekt
wydaje mi się, że ważniejsze jest codzienne używanie jakichś konkretnych kremów, ja miewam problemy z przebarwieniami - pomagają peelingi (mam z bielendy), takie kremy maski (np. aa revita intensa, chociaż nie wiem czy nie jesteś za młoda)... no i te kremy CC oraz różne bazy pod makijaż - dobrze się sprawdzają doraźnie na rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Gość Alicja XXXX

U mnie występowały bardzo duże przebarwienia na policzku, było to bardzo wiodoczne. Zdecydowałam się aby coś z tym zrobić i wyczytałam , że infuzja tlenowa bardzo może tu pomóc. Zrobiłam taki zabieg w w Lumiere w Kielcach ul. Żeromskiego 15/2 i moje przebarwienie jest teraz dużo mniejsze, myśle , że jak jeszcze raz powtórze zabieg to będzie już super

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...