Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów


Gość kalina87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kalina87
To mój pierwszy post na tym forum więc jeśli źle umieściłam temat to przepraszam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wybieleniem zębów. Troszkę na ten temat czytałam i opinie są podzielone. Nakładkowe, beyond czy sposoby domowe. Sama już nie wiem co jest lepsze. Czy ktoś z was wybielał sobie zęby? Jeżeli tak to napiszcie jak to wgląda jakie są efekty no i cena...
Z góry dzieki za odp.
Odnośnik do komentarza
Wybielone zęby wyglądają znakomicie, ale trzeba o nie dbać bardziej dokładnie, ponieważ wybielanie może osłabić szkliwo i wtedy zęby podatne sa bardziej na wszelkiego rodzaju bakterie, kamień, próchnicę, również na zimne i gorące jedzenie czy napoje. Fajna rzecz, ale jak ma zaszkodzić zębom, to ja bym chyba zrezygnowała.
Odnośnik do komentarza
Chociaż sama nie korzystałam z tego zabiegu mam wielu znajomych, którzy wychwalają jego efekty i rzeczywiście ich uśmiechy stały się olśniewające po skorzystaniu z wybielania. Teraz też nie jest to już bardzo droga usługa, ceny są coraz przystępniejsze. A jeśli chodzi o efekty uboczne, to osoba dbająca prawidłowo o higienę jamy ustnej nie odczuje żadnych. Poznaniankom mogę też polecić dobrego dentystę zajmującego się wybielaniem zębów: www.savan.poznan.pl
Odnośnik do komentarza
najlepiej skontaktować się ze stomatologiem chociaż teraz też są różniste płyny do płukania np colgate white. Niemniej jednak kontakt ze stomatologiem to najwłaściwsza decyzja a jeszcze lepiej jak pójdzie się do prywatnego ( nie ukrywajmy w Państwowych placówkach nie ma szans chociażby na ultrafiolet ) . Poczytaj sobie informacje np na www.candeo.pl jak działają specjaliści i jaką mają ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Mery, a ile znajoma płaciła i jaka to była metoda? Czy 500 zł za wybielanie w gabinecie to jest dobra cena? Znalazłam taką ofertę w Candeo w Poznaniu, gdzie moja mama chodzi do dentysty w ogóle, a że chwali sobie obsługę, to pomyślałam, że wybielanie tam bedzie bezpieczne, ale czy cena dobra?
Odnośnik do komentarza
Gość JolaBella
Ja wybieliłam zęby kilka lat temu na ślub koleżanki, byłam druhną. Efekt utrzymywał się przez kilka tygodni, w sumie byłam bardzo zadowolona, czułam się dużo pewniej. Teraz myślę, czy nie powtórzyć tego, tylko tamten salon już niestety nie istnieje. Jeden z moich kolegów wybiela zęby w miarę regularnie i zawsze ma śliczny uśmiech, ale nie pytałam nigdzie gdzie. A któraś z was zna może jakieś miejsce w Małopolsce? Jestem spod Krakowa, ale byłabym w stanie podjechać kawałek jeśli warto :)
Odnośnik do komentarza
lukrowa napisał/a:
Mery, a ile znajoma płaciła i jaka to była metoda? Czy 500 zł za wybielanie w gabinecie to jest dobra cena? Znalazłam taką ofertę w Candeo w Poznaniu, gdzie moja mama chodzi do dentysty w ogóle, a że chwali sobie obsługę, to pomyślałam, że wybielanie tam bedzie bezpieczne, ale czy cena dobra?


Wg mojej wiedzy cena jest bardzo miła dla portfela ;) Porównaj sobie ceny w Poznaniu i zobaczysz, jakie są (przeważnie wyższe). A Candeo to sprawdzone miejsce, więc nie masz się czego bać :)
Odnośnik do komentarza
Gość stokrotke
JolaBella jeśli jeszcze szukasz dobrego gabinetu, to mogę polecić Ci Indexmedica w Krakowie. Ja miałam tutaj wybielane zęby i jestem bardzo zadowolona, efekt długo się utrzymuje, wybielanie jest całkiem bezpieczne. Wygląda się oczywiście dużo lepiej niż wcześniej.
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zadowolona z system plus 5 dni od białej perły i wybieliłam zęby naprawdę mocno. Zaniedbałam je trochę pijąc kawę, wino czerwone i ciemne soki i były szarawe z przebarwieniami. Nakładek używałam ok 2 tygodni raz dziennie i przyznam, że się nie spodziewałam aż takich efektów ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...