Skocz do zawartości
Forum

Prosze o Pomoc.


Gość loyal1993

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loyal1993
Witam .
Tak na poczatek.
Nazywam sie Fabian , mam 17 lat mieszkam w Holandii .
Z tradzikiem wytrzymuje juz okolo 3 lat . z tym ze jeszcze rok temu nie byly to zadne silne wysypki , zazwyczaj tylko na czole czy brodzie . Zawsze bylem smialy , i nie krepowalem sie tego az do czasu gdy rok temu pryszcze zaczely wyskakiwac mi na policzkach , bylem tutaj u lekarza rodzinnego wypisal mi jakies leki , ale tylko podraznilem twarz , potem jakos probowalem nie myslec o tym , ale zaczely zostawac mi bardzo widoczne blizny (plamy) na policzkach , wszedzie je mam , teraz coraz bardziej wstydze sie swojej twarzy , chodze taki skrepowany , dodam ze nie wyleczylem jeszcze tradziku bo dalej mi wyskakuja te syfy , jednak te blizny na policzkach to jest okropne ! Mialem bardzo ladna cere , a tu nagle tak mi te pryszcze zniszczyly ze nie moge w to uwierzyc ....
Za 2 tyg jade do Polski , myslalem o usuwaniu blizn laserowo , moglbym wydac do 1000zl , pieniadze tak za bardzo nie sa istotne bo bardzo mi zalezy na tym aby te blizny z polikow usunac czy tez wyleczyc . Prosilbym o jakies rady , nie mam pojecia dlaczego te blizny mi zostaja :( I czy dam rade to wyleczyc ? Psychicznie sie z tym mecze... Nie mam juz sily czasami , mam dosyc wszystkiego ...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...