Skocz do zawartości
Forum

zabiegi kosmetyczne


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać czy korzystacie z zabiegów na twarz?? jeśli tak to z jakich i gdzie?? Bo jestem bardzo zainteresowana zabiegami na twarz, peelingami ale nie chcę iść w "ciemno" do jakiejś kosmetyczki... może polecicie mi jakieś fajne miejsca nad morzem?? Bo jadę na kilka dni nad Bałtyk, żeby odpocząć i pomyślałam, że przy okazji skorzystam z usług kosmetyczki;)
Odnośnik do komentarza
A gdzie konkretnie jedziesz nad morze? Bo wybrzeże jest dosyć długie ;) Nad morzem byłam kiedyś w Primavera SPA w Jastrzębiej Górze i mogę Ci to szczerze polecić. Byłam tam między innymi na zabiegach na twarz. Zabiegi sa bardzo przyjemne i odprężające. Najpierw kosmetyczka robi Ci demakijaż twarzy, nakłada mleczko i tonik i dobiera zabieg indywidualnie do Twojego rodzaju skóry. Następnie wykonuje peeling, który ma na celu usunięcie martwego naskórka. Potem następuje moim zdaniem najprzyjemniejsza część zabiegu czyli masaż twarzy, szyi, dekoltu i głowy. Uwierz mi, że można się wtedy odprężyć! Po masażu nakładają jakąś maseczkę odżywczą i regenerującą, która jest na twarzy jakieś 15-20 minut a w tym czasi kosmetyczka masowała mi dłonie :) Po takim zabiegu wyszłam baaaaaaardzo odprężona i z poczuciem, że super się mną zajęli. Polecam Ci serdecznie takie zabiegi na twarz :)
Odnośnik do komentarza

Ja usuwałam w Estetico okolice bikini. Efekt jak dla mnie był super. Ile kosztowało, to juz nie pamiętam, ale byłam na 8 zabiegach i raz na rok powinnam chodzić na zabieg przypominający, ale zaszłam w ciążę i jakoś to porzuciłam.

Oprócz depilacji wybrałam się również na botoks, na czoło, konkretnie. Miałam spore zmarszczki poprzeczne oraz brzydką zmarszczkę lwią i nie mogłam sie na to patrzeć tak więc uznałam, ze będzie to najlepsza opcja:
https://katowice.dlawas.info/wiadomosci/botox-toksyna-botulinowa-najlepsza-na-zmarszczki-mimiczne/cid,13102,a

Ogólnie botoks nie jest wcale skomplikowanym zabiegiem.

Odnośnik do komentarza

Zrobił mi się jakiś czas temu kaszak na powiece i postanowiłam się tego pozbyć. Zabieg przeprowadziła doktor Agnieszka Mielnik - Mierzwińska w sowim gabinecie w Krakowie. Jest to zabieg chirurgiczny, tym bardziej polecam sprawdzonego lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...