Skocz do zawartości
Forum

Problemy trądzikowe


Gość Mariposa94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariposa94
hej :) ma problem z twarzą, po trądziku na twarzy (troche na nosie i na policzkach) zostały mi takie dziurki. Używam kosmetyków z serii clearskin (2 razy dziennie żel, tonik i krem nawilżający, a raz w tygodniu peeling z tej serii i maszeczka oczyszczająca z serii natura) czy te kosmetyku pozwolą pozbyć mi sie tych dziurek, a jeśli nie, to macie może jakies sprawdzone kosmetyki na takie dziurki?
Odnośnik do komentarza
Chyba..?
Wiesz co.. najlepiej by było gdybyś zapodała fote tych dziurek.. wtedy bym lepiej wiedziała jak Ci pomóc..
Chociaż powiem Ci, że raczej ich się do końca nie pozbędziesz. Jeśli to są rozszerzone pory to możena je spróbować optycznie zmniejszyć, jeśli będziesz rególarnie oczyszczać cerę. Ogólnie to dobre są maseczki z glinek. Poza tym przed maseczką trzeba zrobić peeling, może być ziarnisty jeśli już nie masz problemu z trądzikiem, a jak masz to enzymatyczny. Można też kwasów spróbować . ;)
Hmm.. a jak to są blizny to można mikrodermabrazji spróbować, czy tam jakiś peeling u kosmetyczki, ogólnie coś co by je spłyciło.

Co do kosmetyków których uzywasz to radziłabym zaprzestać stosowania ich. Z własnego doswiadczenia wiem, że drogeryjne kosmetyki antytrądzikowe typu under twent, clean & clear z serią garniera czysta skóra na czele strasznie wysuszaja pogarszając stan cery. A już na pewno nie usuną tych dziurek.
Odnośnik do komentarza
Generalnie to najlepiej iść do kosmetyczki i zrobić zabieg czyszczenia twarzy. Można też udać się do dermatologa, na pewno poleci jakieś dobre kosmetyki, czy środki na trądzik. Generalnie to najbezpieczniej jest właśnie tak zrobić.
Odnośnik do komentarza
oj ciężko jest mi powiedzieć co może być pomocne na te dziurki. Bo wiesz jeśli to byłyby pory to jeszcze jakoś można byłoby sobie poradzić dobrymi kosmetykami, ale skoro to są blizny po wyciskaniu to niestety nie wiem, co może być pomocne.
Ale może faktycznie dobrze byłoby się przejść do kosmetyczki z Twoim problemem, albo do dermatologa.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Takie "dziury", jak to piszesz, to na pewno nie są rozszerzone pory tylko blizny potrądzikowe. Sama kremami ani maseczkami tego niestety nie wyleczysz. Pomoże Ci albo usuwanie takich blizn laserem, albo np. mikrodermabrazja. Mikrodermabrazja to zabieg, który zmniejsza zmarszczki oraz pomaga w likwidacji trądziku, blizn i przebarwień. Jeśli jesteś z Warszawy to wybierz się do Studia Kleopatra (na ul. Karwińskiej) gdzie ja chodzę i zabieg wykonują super.
Odnośnik do komentarza
Gość Halina PPPP

Mój syn miał bardzo widoczne blizny po trądziku. Stosowaliśmy różne masci ale nie pomagały, dopiero po zabiegu peelingiem węglowym blizny zniknęły. Nawet nie myślała, ze tak dobre rezultaty uzyska. Zabieg warty polecenia jak ktoś ma ten sam problem. Syn robiła zabieg w w Lumiere w Kielcach ul. Żeromskiego 15/2

Odnośnik do komentarza

Miałam bardzo duży problem zarówno z trądzikiem jak i z bliznami po nim :( koleżanka poleciła mi klinikę Miracki https://klinikamiracki.pl/ rewelacyjne miejsce z dobrymi specjalistami , po konsultacji zdecydowałam sie na zabieg , teraz nie mam już widocznych blizn a dzięki zabiegom leczenia trądzika mój problem zmalał :) jeszcze trochę i zniknie Polecam ich są rewelacyjni

Odnośnik do komentarza

Miałam bardzo widoczne blizny po trądziku. Stosowałam różne masci ale nie bardzo mi pomagały. W klinice MTT Estetica Kraków polecono mi zabieg ulverin R- radiofrekwencja mikroigłowa. Teraz mam mało co widoczne blizny i z efektu jestem bardzo zadowlona , więc polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Juleczka1

Niestety, trądzik jest bardzo upierdliwy ? Ale od momentu kiedy zaczęłam być bardziej świadoma co do pięlegnacji, odnalazłam markę bielendy. Posiada ona świetne kosmetyki, które są kierowane właśnie pod skórę trądzikową. Mówię o linii blue matcha ❤️ Pokochałam ją i moja skóra wygląda już pięknie! 

Odnośnik do komentarza

Ajj ten trądzik jest tragiczny, tylko męczy i psuje humor człowiekowi ? Mój syn kupił, a raczej ja kupiłam mu kosmetyki z bielendy. Pani ekspedientka poleciła mi blue matcha, produkty z tej serii. Powiem szczerze, że widoczna jest poprawa kondycji skóry 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...