Skocz do zawartości
Forum

Mam straszną brodę ... Pomóżcie


Gość X2X Karo X2X

Rekomendowane odpowiedzi

Gość X2X Karo X2X
Hej :) ... Pomóżcie mi prosze na całej brodzie mam wągry i syfy , zdarzają sie również ropne krostki... okropnie to wygląda :upset: całą tearz mam w miarę ładną nie wyskakują mi na niej żadne pryszcze tylko ta broda... yyy strasznie mnie to dołuje :uhoh:


Znacie może jakieś DOBRE preparaty < kremy toniki peelingi żele itp.> albo jakieś SPRAWDZONE "domowe sposoby" żeby pozbyć się tych okropnych niedoskonałości na brodzie ??:confused: . Z góry dzięki ;):)
Odnośnik do komentarza

Spróbuj jakiejś dobrej pianki do mycia twarzy, np. takiej: Idea 25 Citrobiotic Antyrodnikowa pianka do mycia i demakijazu twarzy. Poza tym unikaj dotykania tych miejsc gdzie masz zmiany skórne, spróbuj też jakiegoś toniku na noc albo zwykły spirytus salicylowy.

Odnośnik do komentarza
Gość badz_zdrowy
polecam zabieg pielęgnacyjny twarzy połączony z krótkim kursem, który nauczy Was dbania o cerę. odbywa się to w Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łodzi. Jeśli któraś z Was będzie zainteresowana to proszę o kontakt mailowy dzięki czemu taki zabieg będzie wykonany w promocyjnej cenie 29zł.
pozdrawiam:)
badz_zdrowy@interia.pl
Odnośnik do komentarza
ja zamiast domowych sposobów polecam przejść się do salonu, oprócz profesjonalnych zabiegów takich jak mikrodermabrazja diamentowa, kwasy czy kawitacja kosmetolog doradzi ci pielęgnację w domu również na profesjonalnych kosmetykach. Nie warto się bawić w to samemu bo może się to źle skończyć. Mikro w Krakowie kosztuje ok 110 zł, kawitacja 70 więc ceny są naprawdę przystępne ( tym bardziej że zabiegi są z pełną pielęgnacją) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
mam ten sam problem z brodą, wypróbowałam już chyba wszystkiego.Wizyta u kosmetyczki tylko pogorszyła sprawe ,a co do preparatow wydałam juz bardzo dużo pięniędzy i nadal nic . AH, u dermatologa też byłam i od przepisanych kremów miałam jedynie jeszcze bardziej podrażnioną skóre . Od tego wszystkiego zostają mi czerwone plamki i jest ich coraz więcej ... Od jakiegos czasu biore tabletki antykoncepcyjne - nie pomogły :P zmieniłam je, tak więc zobaczymy czy te pomogą ...
Odnośnik do komentarza
Można spróbować naturalnych sposobów.
Super oczyszcza twarz w tym i brodę naturalna pielęgnacja.

Ja robię tak:biorę około łyżkę stołową gruboziarnistej soli i masuję nią namydloną twarz.

Potem zmywam. Biorę około pół szklanki gęstego jogurtu i 3 tabletki aspiryny.

Tabletki rozpuszczam dosłownie w łyżce wody następnie rozmoknięte kruszę i wrzucam do jogurtu. Nakładam na twarz na ok. 15 min po czym zmywam czystą wodą.

Niestety tu ważna jest konsekwencja i cierpliwość, zabieg trzeba powtarzać ok 2-3 razy w tygodniu, ale efekt jest tego warty.:yes:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...