Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja cery tłustej - pytanie do stylistki/kosmetyczki i innych którzy mogą pomóc :-)


Gość rudaania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rudaania
Witam, Mam pytanie co do pielęgnacji podstawowej - czyli czy używam prawidłowych kosmetyków? Mam cerę mieszaną i naczynkową.
Na dzień - krem Eris intensywnie nawilżający Duo-C do cery wrażliwej
Na noc - krem Eris odżywczy
do tego peeling enzymatyczny Eris i maseczki głęboko nawilżające i wzmacniające naczynka
wydaje mi się że używam złego mydła - używam żelu Vichy oczyszczającego rano i wieczorem
a demakijaż robię płynem micelarnym z Biodermy Sebium
Będę wdzięczna za sugestię bo chciałabym się porządnie zabrać za moją buźkę, tym bardziej że jestem 5 miesięcy po porodzie i chcę się wziąć za siebie.
Odnośnik do komentarza
Gość Mariposa94
wydaje mi się, że najlepiej używać kosmetyków z jednej serii. Ja używam i polecam kolmetyków z serii clearskin (avon) 2 razy dziennie żel oczyszczający, tonik i krem nawilżający, a raz w tygodniu peeling z tej serii oraz maseczka oczyszczająca z serii naturals (także avon).
Odnośnik do komentarza
Spróbuj zastosować maseczki oczyszczające. Ostatnio pojawiła się w aptekach błękitna glinka krymska, która doskonale i głęboko oczyszcza i pochłania nadmiar sebum. dodatkowo mineralizuje, poprawia krążenie i odżywianie naskórka. Na www.benta.pl są adresy aptek. Ja tej glinki używałam po porodzie, tyle że ktoś mi ją przywiózł z krymu i byłam zachwycona. Kupiłam teraz też jak tylko dowiedziałam się, że jest dostępna w polsce. nadmiar kremow to tylko dewastuje skóre. trzeba używać kosmetyków naturalnych.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...