Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe


Gość szisza

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, kremów przeciwzmarszczkowych jest mnóstwo. Wszystkie są bardzo rozreklamowane. Faktycznie trudno wybrać cos dla siebie.
A ile masz lat, jeśli moge spytać ;) i jaka masz cere?
W ogóle kremy przeciwzmarszczkowe podobno lepiej stosowac na noc, bo wtedy osiąga sie najlepsze efekty.
Odnośnik do komentarza
Gość marcelinapl

czy któraś z Was próbowała zabiegów poprawiających kondycję skóry? podobno dobre działanie ma mezoterapia. macie jakies doswiadczenia w tym temacie? przeczytałam, ze można się pozbyć dzięki niej drobnych zmarszczek

Odnośnik do komentarza
Jeszcze nie próbowałam takich zabiegów. Nie wiem, czy są one inwazyjne? Czym jest mezoterapia?? Słyszałam jeszcze o dermabrazji. Jedynie peeling enzymatyczny, ale tylko u kosmetyczki. Cera jest dużo gładsza.
Poki co wystarczają mi kremy. I jak już kupować to porządny. Np. vichy, czy LRP.
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
Moim zdaniem najlepiej jest iść do kosmetyczki i powiedzieć, jaki problem macie ze skórą, co chciałybyście poprawić (z resztą kosmetyczka jak spojrzy na taką cerę to już sama najlepiej będzie wiedziała, czego jej brakuje, ale Wasze sugestie też są na pewno mile widziane). Jest wiele zabiegów przeznaczonych do suchej, dojrzałej skóry. Wspomniana była tu mezoterapia, na innym wątku dziewczyna pytała o żelazko przeciwzmarszczkowe. Metod odmładzania skóry jest dużo, ale moim zdaniem przede wszystkim trzeba brać pod uwagę, że kosmetyczka najlepiej - bo indywidualnie - dobierze dla naszej skóry odpowiedni zabieg. Inna sprawa, że możemy zasugerować, co nas szczególnie interesuje ;)

A co do kremów przeciwzmarszczkowych, to wiadomo - jest ich mnóstwo, ale dobrze jest spojrzeć na składy i sprawdzić, ile tego retinolu, czy innej substancji aktywnej jest w nim faktycznie ;) Jest sporo stron, gdzie dziewczyny oceniają kosmetyki - myślę, że warto jest od czasu do czasu zaglądać w takie miejsca i sprawdzać, co inne użytkowniczki mają do powiedzenia o interesującym nas preparacie.
Odnośnik do komentarza

marcelinapl napisał/a:
czy któraś z Was próbowała zabiegów poprawiających kondycję skóry? podobno dobre działanie ma mezoterapia. macie jakies doswiadczenia w tym temacie? przeczytałam, ze można się pozbyć dzięki niej drobnych zmarszczek

Mezoterapia daje świetne efekty i można ją wykonać w domu za pomocą wałeczka z mikroigiełkami o nazwie Mns Roller. W kilka tygodni pozbędziesz się zmarszczek, przebarwień i nierówności. Dobry też na blizny. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
kejtik napisał/a:
oglądałam taki ranking na tvn style i wygral loreal w dozowniku, tylko nie apmietam nazwy:( wyprzedzil wszystkie strasznie drogie kremy. Ale np. dla mojej mamy najlepsze sa lirene, wiec to chyba zalezy od cery i kobiety


Też uważam, że wiele zależy od indywidualnych potrzeb skóry - dwie kobiety w tym samym wieku mogą przecież potrzebować odmiennej pielęgnacji, dlatego ważne jest, by potrafić ocenić, czy dany krem ma dobry wpływ na kondycję skóry i czy spełnia nasze oczekiwania.
Odnośnik do komentarza
wszystko zależy od kobiety - moja mama miała np. alergię na wiele kremów przeciwzmarszczkowych, różnych firm. teraz ma neoscope pharmacerisa do wrażliwej skóry i po nim uczulenia nie ma - wszystko kwestia konkretnego kosmetyku.
aż żałuję, że ta firma nie robi kremów przeciwzmarszczkowych dla młodszych osób, takich w moim wieku ;P bo mają świetne te kosmetyki. a tak to pozostaje mi czekać do czterdziechy, hehe ;P
może się nie zestarzeję aż tak do tego czasu ;)
Odnośnik do komentarza
kejtik napisał/a:
oglądałam taki ranking na tvn style i wygral loreal w dozowniku, tylko nie apmietam nazwy:( wyprzedzil wszystkie strasznie drogie kremy. Ale np. dla mojej mamy najlepsze sa lirene, wiec to chyba zalezy od cery i kobiety


Lirene i Pharmaceris to kosmetyki Eris - ostatnio popularne marki. Z tym, ze te Pharmaceris są bardziej apteczne-czytałam niedawno artykuł o tych kremach przeciwzmarszczkowych i jakiś kosmetolog je zachwalał mocno. ale trzeba też pamiętać o odpowiednim nakładaniu takich kremów - żeby nie rozciągać skóry, tylko wklepywać krem - bo to ujędrnia i składniki się lepiej wchłaniają :)
Odnośnik do komentarza
jasne, że odpowiednie nakładanie kremów, tak samo jak np. robienie demakijażu ma wielki wpływ na to, jak nasza skóra wygląda - jak się to robi w nieodpowiedni sposób to i zmarszczki szybciej się pojawiają ;) tak samo wpływ ma palenie, solarium, słońce...

ja lirene kiedyś używałam i dobre były, ale od kiedy zaczęłam używać pharmacerisa to zupełnie się na nie przestawiłam. może są ciut droższe, ale do skóry z różnymi problemami, jak pisałaś - idealne, lepszych się chyba nie znajdzie...
Odnośnik do komentarza
szisza napisał/a:
szukam jakiegoś dobrego kremu przeciwzmarszczkowego, a najlepiej dwóch - na noc i na dzień, żeby zadziałać z dwóch frontów na moje zmarszczki:)


Stosowałam wiele kremów, ale wszystkie działały powierzchniowo. W końcu miła Pani magister w aptece poleciła mi krem oparty na nanotechnologii, czyli Nanobase. Teraz go stosuję i jestem zadowolona. :)
Odnośnik do komentarza
werona napisał/a:
Hmm, kremów przeciwzmarszczkowych jest mnóstwo. Wszystkie są bardzo rozreklamowane. Faktycznie trudno wybrać cos dla siebie.


i właśnie te wszystkie rozreklamowane są mniej skuteczne, najlepiej używać specjalistycznych kosmetyków, ja polecam te z firmy MayStar, np. krem odnawiający perła, tylko proszę uważać, żeby w sklepie nikt nie próbował wcisnąć podróbek Clareny, one nie są tak skuteczne [wiadomo..jak to podróbki], a najlepiej kupować je tam gdzie ja, na activeshop.com.pl, to przynajmniej nie będzie problemów z autentycznością, krem ten jest na dzień i na noc, także takie 2 w 1 ;)
Odnośnik do komentarza
Nie ma super extra dobrych kremów przeciwzmarszczkowych. Według mnie to reklama.
I nie wolno z nimi przesadzać bo przyzwyczajasz skórę i się rozleniwia. Będzie potrzebowała coraz lepszych i lepszych kremów i w końcu będziesz w kropce.
Mi na zmarszczki świetnie sprawdzają sie maseczki (nie trzymam się jednej firmy, ale próbuję różnych, które mają różne składniki - i co najśmieszniejsze najlepiej działają te tańsze) + od bardzo dawna zażywam tran. Ostatnio kupiłam preparat CeraNova z algami i albo mi sie wydaje (a nie chcę zapeszyć), ale naprawdę poprawiła mi się cera. Z jednaj strony działa na pryszcze, które zawsze pojawiały mi się przed okresem, z drugiej poprawił mi się koloryt i nawilżenie.
Według mnie to recepta na starzenie: skomasowane działanie od środka i od zewnątrz :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Moim zadaniem najlepiej pomagają kremy najlepszych firm. To są już kosmetyki specjalistyczne i odkąd zaczęły się u mnie pojawiać zmarszczki, nie waham się inwestować w drogie kremy. Nie dostałam od nich alergii, dlatego że kremy profesjonalnych marek, np. paryskich są testowane i nie zawierają alergenów. Nie uważam żeby cera się "przyzwyczajała" do kremu. Cera się starzeje i proces marszczenia postępuje. A twarz jest jedna...Ja obecnie używam kremu Guinota na dzień i już po pierwszej aplikacji czułam ze twarz mam przyjemnie miękką i gładką. Przeważnie te kremy nie tylko zawierają kolagen ale także pobudzają jego produkcję. Warto więc zainwestować, bo można wtopić...
Odnośnik do komentarza
Niestety żaden krem nie "wymaże" tych już powstałych zagłębień. Można go używać jako profilaktykę, ale to faktycznie trzeba kupić naprawdę dobry krem (co często też oznacza drogi), żeby zadziałał...
Jeśli chcemy pozbyć się już istniejących zmarszczek najlepszy jest botox lub kwas hialuronowy - w zależności od tego, co chcemy zrobić. Oba rozwiązania są długotrwałe i sprawiają, że buzia się wygładza :)
Odnośnik do komentarza
A czy ktoś z was zdecydował się kiedykolwiek na jakiś zabieg likwidujący zmarszczki? Z tego co wiem, to teraz takie działania są bardzo popularne. Wydaje mi się, że warto sobie zafundować od czasu do czasu coś takiego. Słyszałam o zaffiro, może któraś z was robi, nawet znalazłam kilka informacji na ten temat na stronie klinki Amaya - fajna sprawa, nie trzeba się kłuć, botoxować, naciągać, żeby mieć gładką skórę i pozbyć się zmarszczek.
Odnośnik do komentarza
Gość Czarna_Mamba_25
No rzeczywiście trudno znaleźć dobry krem przeciwzmarszczkowy, moge to stwierdzić na przykładzie mojej mamy. Ona ostatnio kupiła jakiś nowy krem (bodajrze Synactive 40+) i jest zadowolona. Są i kremy na dzień i na noc. Powstala chyba też wersja dla młodszych pań (po trzydziestce) ale w tych się już nie orientuje. W każdym razie na temat kremów na zmarszczki trzeba troche poczytać.
Odnośnik do komentarza
Moja mama stosuje tabletki Agelimit. Jest z nich bardzo zadowolona. Maja w skladzie kwas hialuronowy, koenzym Q10, retinol i kolagen. Do tego krem np. z dermiki i efekty sa naprawde super. Efekty o wiele lepsze niz przy stosowaniu samego kremu. Zmarszczki decydowanie plytsze, skora jedrniejsza. Ja jeszcze jestem za mloda na terapie przeciwzmarszczkowa ale wiem na przyszlosc ze nie ma co sie ograniczac tylko do kremu :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...