Skocz do zawartości
Forum

ehh... ten wąsik


Gość cami90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kopciuszek777
ja też to miałam: ale mi się uwidocznil wasik po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.. no cóż, głupia byłam, trzeba było się nie bawić hormonami! ale ze chodze na laserowa depilacje lydek do salonu Ce Ce to spytalam czy nie mozna by wasika tez usunac forever...... nooo i okazalo się że mozna laserem depilowac tez twarz! Niedawno poszlam, trochę się bałam, ale naprawdę nie ma czego. ciemne wloski znikly, to najwazniejsze - bardzo szybki i prosty sposób na pozbycie sie problemu.
Odnośnik do komentarza
nie miałam pojęcia, że jakieś leki mogą pomóc na ten problem. Na pewno najskuteczniejsze jest laserowe usuwanie wąsika, ale również najbardziej kosztowne. Zawsze też można kupować plastry z woskiem i próbować usuwać wąsik samemu. Jest to o wiele tańsze i równie dobrze działa na te nieszczęsne włoski.
Odnośnik do komentarza
cami90 napisał/a:
mam do Was pyt; czy macie tez ten problem;> usuwacie wąsik plastarami czy tylko rozjasniacie? jak usuwacie to po ilu wam odrasta? i czy jest cieńszy czy grubszy;>
pozdrawiam;*


ja tam stosuję plastry z woskiem. trochę boli, ale na jakieś 2 tygodnie mam święty spokój :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...