Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się wągrów?


Gość le loulou

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martynkaaa222
Chciałam tylko zaznaczyć, że czasami i kosmetyczka nie pomoże, gdyż moja koleżanka była na peelingu chemicznym u kosmetyczki i to nic nie pomogło, wręcz przeciwnie, ponieważ ma ona teraz okropne blizny po tym. Natomiast ja chodzę regularnie do dermatologa i są o wiele lepsze efekty, niż po wizycie u kosmetyczki. Aczkolwiek leki, które dostaję działają na ropne zmiany... a wągry są, ale jest ich o wiele mniej, niż w czasie, gdy nie używałam żadnych specyfików, które przepisał mi dermatolog.
Odnośnik do komentarza
Gość martynkaaa222
Jak ostatnio byłam u dermatologa, to powiedział mi, że jeśli chodzi o wągry, to nie istnieje żaden kosmetyk zwalczający ten problem. Jednak poradził mi żebym używała toniku oczyszczającego firmy Iwostin. Dopiero zaczęłam go używać i narazie nie mogę stwierdzić, czy jest on skuteczny... ale mam nadzieję, że coś pomoże... ;)
Odnośnik do komentarza
Gość krysia8
Witam,

chciałam się podzielić moim odkryciem. Mi pomogła CETAPHIL EMULSJA 200 ML. Stosowałam i nad stosuję ją w ten sposób:
zmywam twarz wodą rano i wieczorem przed snem a później emulsją. Emulsji nie zmywam, tylko zostawiam (szybko się wchłania). Nie stosuję już żadnych innych kremów. Jeśli pojawiają się zaskórniaki (przez menstruacją) nakładam grubszą warstwę emulsji. Nie wiem czy wszystkim pomoże, ale mi pomogła, moim znajomym też. Koszt to: 34 - 42 zł - zależy gdzie się kupuje (najtaniej w internecie).

Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Te `dziurki` na policzkach i na czole to po prostu rozszerzone pory. :smilewinkgrin:. Ich nie można zlikwidować, nie mogą być też, ani otwarte, ani zamknięte. Możemy je tylko zwężać, tak by stały się mniej widoczne specjalnymi produktami, które są stosunkowo nowe na rynku, no i przede wszystkim wypuszczają je firmy z `górnej półki. `O wielkości porów głównie decydują geny. Niestety, smutna wiadomość, również dla mnie ..
Ja jako takich wągrów nie mam. Tylko te dziurki na czole .. i okropnie przetłuszczająca się cera, ale TYLKO w strefie T, na policzkach mam skórę raczej normalną. B).
Odnośnik do komentarza
drozdze sa dobre ja mam na sobie ja 15 min.ale na wagry pooolecam!!!:goraco wode wlac do miseczki nachylic sie nad nia i na glowe nalozyc recznik...taka mala salna:D 8min.ale cera jest super...5lat walcze z tym a teraz mam to za soba polecam
Odnośnik do komentarza
drozdze sa dobre ja mam na sobie ja 15 min.ale na wagry pooolecam!!!:goraco wode wlac do miseczki nachylic sie nad nia i na glowe nalozyc recznik...taka mala salna:D 8min.ale cera jest super...5lat walcze z tym a teraz mam to za soba polecam
Odnośnik do komentarza
Mam dosyć odważny sposób ale w 100% skuteczny. Należy nalożyć na twarz ciepły wosk -> może być ze świeczki (podkreślam cieply nie gorący )i po 2 min poprostu go oderwać. Po wągrach ani śladu, ale proszę pamiętać o przemyciu twarzy tonikiem. :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...