Skocz do zawartości
Forum

rozstępy


Gość monisia99

Rekomendowane odpowiedzi

na rozstępy robiłam w Opolu zabieg vivace w Arkadia SPA. zabieg polega na nakłowaniu parti ciała specjalną głowicą , która stymuluje wytwarzanie się nowego kolagenu. pierwsze efekty zauważyłam po ok 5 tyg. od zabiegu , potem było już tylko lepiej! :)
Odnośnik do komentarza

Rozstępów nie da się usunąć, można jedynie sprawić by były mniej widoczne. Czytałam ostatnio i mam zamiar zaczać się stosować do tych wskazówek. Mam sporo rozstępów po ciąży i strasznie ich nie lubię ale widzę, że robią się coraz jaśniejsze wiec jest nadzieja.

Odnośnik do komentarza

Nie ma szansy na usunięcie, można je zredukować. Miałam zabiegi scarlet RF, wykonywany w Profemedzie. Efekty takie jak oczekiwałam - co prawda jeden zabieg to mało i robiłam dwie serie, ale warto. Są mało widoczne na pierwszy rzut oka obecnie, a o to chodziło :)

Odnośnik do komentarza

Witam! W ofercie Clinica Cosmetologica dr Igora Michajłowskiego znalazły się najnowocześniejsze zabiegi, które pomagają w walce z rozstępami. Wśród propozycji wymienić można: laser Palomar Emerge, Cellu M6 Integral, Pollogen Legend, Surgen, Maximus oraz Dermapen/ Mezopen. Zachęcam do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji, aby dobrać odpowiedni zabieg . Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Od porodu mało miałam czasu na dbanie o siebie, ale w prezencie od kochanego męża dostałam zabieg w Art Derma Clinic -wybrałam sobie po doradzeniu Dermapen. Na początku bałam się tego momentu zaraz po zabiegu, ale ostatecznie cieszę się, że mój wybór padł właśnie na taki zabieg. Polecam wam dziewczyny i nie bójcie się skóra bardzo szybko się regeneruje, a efekt jest super

Odnośnik do komentarza

Jednym z lepszych zabiegów jaki wykonała na odmłodzenie swoej skóry twarzy był zabieg Emegre. Robiony jest za pomocą lasera. Skóra po tym zabiegu jest bardzo wygładzona i delikatna , a przy tym moje mzarszczki zostały zlikwidowane. Bardzo jestem zadowlona z efektów zabiegu i polecam klinikę w Ego Med Spa w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia.Zk

Ja postanowiłam zawalczyć z rozstępami raz a dobrze ! Przed wakacjami udałam się na zabieg korekty rozstępów. Wybrałam do tego salon Esderm znajdujący się we Wrocławiu. Przyjechałam, do nich specjalnie z Katowic i przyznam, że było to opłacalne. Całe wakacje spędziłam nad morzem, w bikini. Wszystkie kompleksy uciekły a ja jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam to miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Gość JoannaZZ

Laser świetnie radzi sobie z rozstępami. Nie ma czego się bać - taki zabieg jest praktycznie bezbolesny. Ja się zdecydowałam na takie zabiegi w Vici Clinic w Krakowie i jestem zadowolona z efektów. Rozstępy stały się praktycznie niewidoczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...