Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na jędrny biust


Gość mirka40

Rekomendowane odpowiedzi

hej
Zacznę od tego iż właśnie zaczełam pracowac nad swoim biustem. Mam 34 lata po ciąży muszę to przyznac z bólem stan mojego biustu nie wygląda najlepiej. zaczełam ciwczyc znalazłam w sieci ciwczenia i wdrażam je właśnie w życie ( na dole link do tych cwiczeń).
Mam pytanie czy któraś z was juz przerabiała te cwiczenie we wskazanym linku?jak tak to napiszcie czy cos pomogły, no i tez bardzo proszę podeślijcie też jakieś linki do cwiczeń które mogą pomóc.


pozdrawiam.mirka.
Odnośnik do komentarza
Oprócz ćwiczeń można dodatkowo biust. W trzecim wydaniu katalogu avon wprowadzono do oferty modelujaco-ujędrniający żel do biustu Avon Bust Shaper. Zawiera on ekstrakt z owocu granatu, który stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Połączenie ćwiczeń ujędrniających piersi z żelem lub kremem ujędrniającym z pewnością da lepsze i szybsze efekty, jednak same stosowanie kremu nie zdziała cudów i może nie być wystarczające.
Odnośnik do komentarza
Gość Sintivianka

A ja do ćwiczeń gorąco polecam krem Bust Lift marki Lierac. Rewelacyjnie ujędrnia i podnosi piersi. Spotkałam się z opiniami, że to "stanik w kremie", sprawdzony przez moje pacjentki i znajome No i ma super opinie na Wizażu ;)

Odnośnik do komentarza
saRaK napisał/a:
Bardzo proste ćwiczenie, stojąc w rozkroku przed ścianą, robić pompki, zbliżają i oddalając klatkę piersiową do ściany. Nogi pozostają w tym samym miejscu.
Potwierdzam! Te ćwiczenia są rewelacyjne!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...