Skocz do zawartości
Forum

Wlosy na brzuchu i piersiach u kobiety!!


Gość calineczka12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość calineczka12
Ostatnio bedac na basenie z moja kolezanka , zauwazylam ze na brzuchu ma owalosienie , nie duze ale widoczne. Zapytalam sie jej o to , to powiedzialam ze ma tak od urodzenia i ze rowniez ma je na piersiach... Mowila cos o operacji na to. Myslioie ze mozna sie tego pozbyc.?? Bo jak sama mowi ze nie ma zycia, bo nie moze nawet krotkiej koszulki ubrac.. Masakra..
Odnośnik do komentarza
Przyjrzyj się sobie, na pewno masz cho ć mini włoski na piersiach i na brzuchu, to normalne ;) Tylko, że niektóre z nas mają króciutkie, cienkie i przeważnie jasne, a niektóre grubsze i ciemne, a te są bardziej widoczne. Jeśli komuś to przeszkadza, to można popróbować regularnej depilacji woskiem.
Odnośnik do komentarza
Moja znajoma też miała taki problem. Nie brała zadnych tabletek, poszła na depilacje laserową gdzieś w Krakowie i nie ma już problemu, wiem że była bardzo zadowolona i żałowała że wcześniej nie zdecydowała się na taki sposób pozbycia się włosków.
Odnośnik do komentarza
Gość Barenika28

Z powodu problemów hormonalnych jakiś czas temu także miałam więcej włosków niż powinnam. Zaczęłam się leczyć a do tego zrobiłam depilację laserową i warto było, bo w końcu wyglądam w moim mniemaniu normalnie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...