Skocz do zawartości
Forum

Sposób na blizny i rozstępy


Gość ala_najbor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ala_najbor
Kochane, ja polecam gąbkę do mikrodermabrazji. Można kupić na necie za 10zł , miałam twarz jak po ospie, a teraz mam buzke jakbym co tydzien do kosmetyczki chodziła. Żadnych pryszczy - nie ma co wyciskać !!!! Poza tym buzia jest jasna, taka świeża i nawet stare blizny mi zniknęły. Stosuje też moja mama na cellulit i na zmarszczki , widać duża poprawę.
Kupcie sobie na próbe - za 10zł na necie chodzą tzn na Allegro, to nie majątek, a same zobaczycie jakie cuda może taka gąbka. :) Ja stosuje na trądzik i blizny potrądzikowe:)
Odnośnik do komentarza
i ta jedna gąbka działa na te wszystkie dolegliwości? ;) bo ja osobiście na cellulit znam bardzo skuteczny program stop-cellulit, który polega na połączeniu odpowiedniej suplementacji oraz diety z terapią falą akustyczną na obszary ciała dotknięte cellulitem, po tego typu zabiegach nie ma już problemu ze skórką pomarańczową
Odnośnik do komentarza
Gość karolinka1985
Szczególne efekty przynosi połączenie toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Pozwala ono na pełne odmłodzenie twarzy dzięki likwidacji zarówno zmarszczek mimicznych, jak i statycznych. Dodatkowo połączenie to znacznie wydłuża efekt terapii przeciwzmarszczkowej.

I zabieg nie jest drogi, ceny od 20zł za ampułkę. Polecam
Odnośnik do komentarza
Kiedyś naiwnie wierzyłam, że cudowne, domowej roboty maseczki i zwykłe masaże są skuteczne w walce z cellulitem. No i jakież było moje rozczarowanie, kiedy okazało się, że wcale tak nie jest. Zmieniłam nieco podejście do tego tematu. Zainteeresowała mnie akcja edukacyjna „z Accentem na Harmonię”, która pokazuje w jaki sposób dbać o swoje ciało. Sugerują w tej akcji, żeby łączyć zdrowy styl życia, racjonalny sposób odżywiania i przede wszystkim dużo wysiłku fizycznego razem ze specjalistycznymi zabiegami, które pomagają usunąć problem.
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Masaż gąbką na pewno nie zaszkodzi i oczywiście, że może pomóc. Skóra w miejscach, gdzie dotknięta jest rozstępami czy cellulitem wymaga masażu aby się pozbyć tych problemów. Konieczne jest też używanie odpowiednich kosmetyków. Nie można zapomnieć o ruchu, odpowiedniej diecie i piciu dużych ilości wody niegazowanej. Widziałam też różne tabletki na cellulit, ale jakoś nie jestem przekonana co do ich działania.
Odnośnik do komentarza
Gość magdapoznanska
W cudowną moc gąbki nie uwierze - nie moze coś być dobre na wszystko bo inne są przyczyny cellulitu niż rozstępów i tym bardziej niż tradziku. Ludzie, bajek nie piszcie ;)
Na cellulit trzeba zmienić dietę, poćwiczyc i pójść najlepeij na dobry zabieg, żeby działąć z kilku stron, na buzię i odmłodzenie też inny zabieg i dobre nawodnienie organizmu. Na trądzik można przyjmowac suplementy, stosować kosmetyki ale też polecam zabieg np laserem. Ja dziecku swojemu tak wyleczyłam tradzik, bo antybiotyki nie pomagały i koleżanka synowi z kolei wykupiła serię zabiegów laserowch, które działa od wewnątrz iwysusza te zmiany, działą na przyczynę. To było chyba na MedioStar Next, robiłąm to w gabinecie, który już nie istnieje, bo właścicielka wyprowadziła sie za granice ze swoim salonem, ale urzadzenie jest pewnie jescze gdzieś dostępne. Warto też jeść cynk na tradzik, bo on reguluje zmiany tradzikowe i nie przesuszać skóry, tylko rozsądnie czyścić, np peelingiem enzymatycznym, by nie podrażnić skóry.
Odnośnik do komentarza
pierwsze słyszę o takim wynalazku. Ale powiem wam szczerze, że jeśli chodzi o różne zabiegi co można sobie samemu w domu zrobić ja jestem do nich troszkę sceptycznie nastawiona, lepiej niech się mną zajmie dobry specjalista, który na rzeczy się zna. A jeśli chodzi o zwalczanie rozstępów, cellulitu ja wielkie zaufanie mam do Good time day spa, tam robiłam też mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Odnośnik do komentarza

Uważajcie na takie „wynalazki” do użytku domowego, bo możecie sobie jeszcze bardziej uszkodzić skórę. Tkanka z której zbudowana jest blizna jest z założenia bardziej wrażliwa i podatna na uszkodzenia. Warto pomyśleć o zabiegach w gabinetach lekarskich. Dobry specjalista dobierze indywidualną kurację w zależności od problemu i rodzaju blizny.

Odnośnik do komentarza

Z tego rodzaju bliznami trzeba naprawdę uważać, bo mogą stać się jeszcze bardziej widoczne. Ja jakiś czas temu kupiłam sobie bardzo fajny, lecz niestety dość drogi krem na blizny firmy revito. Dobrze sobie poradził z moja blizną sprzed trzech lat, jak też z śladem po oparzeniu sprzed miesiąca. Gdyby tylko był nieco tańszy to pewnie znalazłabym dla niego wiele innych zastosowań na moim ciele ;)

Odnośnik do komentarza
Hej. Ja robie sobie co 3 dni masaż peelingujący z kawy i soli, super wygładza skórę, jej niedoskonałości i pomaga w walce z cellulitem. Dodatkowo walczę z cellulitem od wewnątrz przyjmując codziennie kapsułki Detocell Slim Effect i widzę już zniewalające efekty, a kuracja narazie trwa 3 tyg. Szczerze polecam podjąć takie działania!:)
Odnośnik do komentarza
Gość Tu_pak
3 tygodnie to szybko!! Gratulacje z postępów!! U mnie idzie powoli - może dlatego, że dopiero zaczęłam ;P braknie motywacji jeśli chodzi o regularność w ćwiczeniach, no i muszę się w jakiś masażer zaopatrzyć. Na cellulit też się posiłkuję detocell'em ale mam ten Aqua, wydaje mi się, że on będzie dla mnie najlepsza kuracją.
Jeśli chodzi o blizny to już zupełnie inna sprawa. Ja mam starą bliznę i straciłam nadzieję, że coś uda mi się z nią zrobić. A na dniach mój ojciec ma zdejmowane szwy po wycięciu żylaków na nodze i zastanawiam się czy jakoś można pomóc gojeniu się tych ran, tak, żeby zmniejszyć widocznośc blizn.
Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012
Moja siostra używała plastry silikonowe sutricon na bliznę po cesarskim cięciu. Zaczęła używać jakoś krótko po wyciągnięciu szwów, po 1,5 miesiącu już było widać sporą różnicę. Jednak chce jeszcze miesiąc używać żeby blizna stała się jeszcze bardziej niewidoczna, gładka i rozjaśniona.
Odnośnik do komentarza

Częste peelingi też super wpływają na pozbycie się blizn, warto wtedy pamiętać o dobrym nawilżaniu. Ostatnio zaczęłam testować taki peeling żelowy z bielendy, dokładnie z tej nowej serii water balance ?  Nie wysusza i daje mega rezultaty. 

Odnośnik do komentarza

Medycyna estetyczna ma w swoim zanadrzu naprawdę różne, dobre rozwiązania na blizny i rozstępy. Ale najlepiej będzie jak pójdziesz do specjalisty np. do kliniki SClinic w Warszawie. I tam zobaczą jak zaawansowane są zmiany i co można na nie poradzić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...