Skocz do zawartości
Forum

gdzie do spa ??


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie marzy mi się urlop w spa.
Tyle tylko, że tego typu miejsc jest trochę i nie wiem, gdzie dokładnie się udać??
Jeśli bywacie w spa to mam nadzieję, że podzielicie się ze mną informacjami, gdzie warto się wybrać ??
będę wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Oj polecam Ci PRIMAVERAConference and SPA, byłam tam raz na służbowym wyjeździe i udało mi się skoczyć na kilka zabiegów upiekszających i masaży. Mają na przykład fajną ofertę "Schudnij w 7 dni" albo "5 dni tylko dla Ciebie" przy czym bardzo żałowałam, że nie miałam czasu skorzystać z tej ostatniej opcji, bo uwierzcie mi, że pięć dni tylko dla siebie bardzo by mi się przydało!
Odnośnik do komentarza
ja też lubię wypoczywać w spa. To bardzo poprawia humor, naprawdę warto się tak zresetować, jeszcze jak ktoś o ciebie dba i się zajmuje twoim ciałem i samopoczuciem. Nie ma nic lepszego. A jakie zabiegi w SPA najbardziej lubicie? Ja jestem fanką peelingów i masaży;)
Odnośnik do komentarza
Gość kolorowa2
Zdecydowanie zabiegi - jestem małym leniuchem i uwielbiam jak ktoś sie mną zajmuje, nie lubię się tez np. pocić - wiem, ze to śmieszne ale dlatego wybieram zawsze takie zabiegi, które nie wymagają mojego wysiłku :) - choć ostatnio jakoś mnie wzięło i zastanawiam się nad turnusem odchudzającym w Primavera SPA - wiem że wprowadza się dietę, i sa właśnie jakieś zabiegi ale mam nadzieję, ze nie męczące :)
Odnośnik do komentarza
Zobacz sobie jeszcze ofertę Głęboczek Vine Resort & SPA. Nie wiem czy interesuje Cie jakiś konkretny region, jeśli nie to wybierz się tam. Poza zabiegami, które wykorzystują składniki pochodzące z winogron i ich krzewów (mają swoją winnicę nawet) okolica jest bardzo piękna. Jeśli chcesz przy okazji odpocząć i się wyciszyć to tam na bank Ci się to uda
Odnośnik do komentarza
fusu napisał/a:
Dwukrotnie byłam już w nowootwartym Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l (WArszawa). Jestem bardzo zadowolona zarówno z obslugi jak i z zabiegów. Po masażu bóle w krzyżach zniknęły. To ich konto na fb, warto zaglądać www.facebook.com/pages/Centrum-Zdrowia-i-Urody-Chantal/146201732098691


jestem wlasnie ciekawa jak tam jest. cos slyszalam juz o tym salonie i chyba sie wybiore :)
Odnośnik do komentarza
Mnie za to też interesuje oferta hotelu Głęboczek. Po za Spa zachwycają mnie tereny, w jakich znajduje się ten hotel. Oglądałam ofertę i zdjęcia i widzę, że mają tam jezioro, mnóstwo terenów zielonych, lasy i ogólnie urocze krajobrazy. Kusi mnie też to, że miejsce wygląda na naprawdę spokojne, a właśnie w takie chciałabym wybrać się na mój urlop w lutym:).
Odnośnik do komentarza
Jeżeli chodzi o warszawskie SPA to moim zdaniem lepszym wyborem jest Medical SPA La Perla. Mieści się ono na Żoliborzu. Warto tam pójść nie tylko dlatego, że Anna Mucha czy Katarzyna Zielińska z niego korzystają, ale dlatego, że zabiegi, obsługa oraz wyposażenie są na najwyższym poziomie. Moim zdaniem to najlepszy wybór, jeżeli chce się wybrać w stolicy na różnego rodzaju zabiegi.
Odnośnik do komentarza
Gość narzeczona
my byliśmy w Hotelu Lubicz w Ustce - fajne miejsce, spokojne, nie duży hotel tak klimatycznie i 4 gwiazdki robią swoje... byliśmy też w Arca Medial Spa w Kołobrzegu, też bardzo fajnie - latem dodatkowy plus bo blisko morza (mało ludzi na plaży) i basen na zewnątrz, tylko że to już jest bardzo duży kompleks
Odnośnik do komentarza
Gość massagewarsaw
eos85 napisał/a:
ja też byłam w centrum chanta'l na karolkowej i jestem zachwycona, masaż tajski bardzo relaksuje i regeneruje, pan Bernard jest cudotwórcą, nic mnie już nie boli

problem z bernardem, ze uczyl sie on tajskiego amatorsko, tylko na swoje potrzeby, wiec nie powinien go oferowac publicznie, a jedynie dla rodziny/znajomych.

wyglada na to, ze jestes jego krewna, bo w wielu swoich wypowiedziach go polecasz, jak i chantal.

a moze tylko pracujesz na karolkowej na recepcji?

jesli bernard chce publicznie robic tajski, to polec mu kursy masazu prowadzone nie przez domoroslych samozwanczych nauczycieli, ale przez uprawniona nauczycielke z tajlandii - sa pod nosem, w kampinosie pod warszawa, np w wielkanoc, majowke, boze cialo i w wakacje.
Odnośnik do komentarza
ja uważam, że jednym z najlepszych miejsc , żeby się wybrać do fajnego spa jest Głęboczek, na pojezierzu brodnickim , przede wszystkim dlatego, że jest to jedne z nielicznych miejsc w Polsce gdzie oferowane sa zabiegi z winoterapii, a jak wiadomo, winogrona sa cennym źródłem antyoksydantów i dlatego są tak zbawienne dla skóry i organizmu
Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony polecam ten Bory Tucholskie Hotel. Byliśmy co prawda jedynie na weekend w tym wspaniałym miejscu, ale te kilka dni mi wystarczyło, aby stwierdzić, że z wielką przyjemnością jeszcze odwiedzimy ten hotel. Absolutnie wszystko na plus - fajny basen, kącik dla dzieci - super pomysł, przytulny pokój, ogromny wybór smacznego jedzenia, obsługa hotelowa na najwyższym poziomie, wszyscy mili i uprzejmi - rewelacja, bardzo pozytywne miejsce. Polecam wszystkim

Cieszy mnie rownież osobiscie, ze odrestaurowali tak piękny stary pałac :)

Odnośnik do komentarza

Sprawdź sobie Zalesie Mazury. Spa mają tam cudowne. Ja teraz jadę tam na święta na tydzień z mężem i synkiem. My będziemy relaksować się na zabiegach, a nasz maluch będzie miał tam opiekę animatorów, a później będzie wspólne ubieranie choinki, no i święta, ach, już nie mogę się doczekać, polecam wszystkim odetchnąć od świąt w domu i wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Gość agniechhhaa

Mogę zostawić Wam namiar na miejsce, gdzie byłyśmy miesiąc temu z koleżankami - evapark.pl . Bardzo duży wybór różnego rodzaju zabiegów, przesympatyczna obsługa klienta i pokoje - każdy był ładnie urządzony i wysprzątany na błysk. Bardzo udany pobyt - zwłaszcza biorą pod uwagę konkurencyjną cenę.

Odnośnik do komentarza

Zafundowałam sobie nie tak dawno temu, zabieg w Bunkier Spa Medical, który nazywa się energia kawy. Ja osobiście walczę już jakiś czas z cellulitem i muszę przyznać, że to świetny zabieg i z całego serca polecam go i to miejsce dalej! Ocena 5/5!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...