Skocz do zawartości
Forum

gładziusie pachy po depilacji


Gość legunek

Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny mianowicie mam taki problem -zawsze depilowalam sie kremami roznymi, skutecznymi i nie wazne ze dosc szybko wloski na nogach odrastaly , ale nigdy jeszcze ZADEN Z NICH nie usunal moich wloskow na pachach calkiem-
tylko zostaja takie malutkie klujace-ale niestety tworza taki 'cien' i wyglada ze nadal mam nie ogolone pachy :(
czym sie depilowac zeby pachy byly gladziusie bez ani jednego wloska ? :(
prosze o pomoc !
Odnośnik do komentarza
Zastosuj specjalny krem, który usuwa włosy wraz z cebulami, dosłownie je rozpuszcza. Na allegro pewnie znajdziesz. Z avonu chyba tez coś takiego było. Nakładasz na 5 minut a potem spłukujesz i nie masz śladu po włosach i spokój na dłużej.
Odnośnik do komentarza
Ja jak goliłam maszynką, to widać było pod skórą czarne kropeczki. Włos pod pachą jest na tyle gruby, że nigdy na idealnie gładko nie udało mi się ogolić - po prostu się nie da. W końcu zrobiłam laser i dopiero teraz mam spokój. W centrum Warszawy jest gabinet gdzie mają jakis nowy super laser, nie znam się na tym ale wiem, że zrobiono mi delikatnie i nie podrażniono skóry więc myślę, że ok miejsce i ceny też w porządku (kos-med na pl. konstytucji). Moja znajoma robiła pachwiny u jakiegoś konowała i ma teraz taką skórę jak po poparzeniu!! minął ponad rok i wcale jej to nie zniknęło, wygląda okropnie więc trzeba uważać. Jak ktoś się nie zna i za mocną wiązkę weźmie to raz, że pewnie boli a dwa, że można poparzyć...
Odnośnik do komentarza
Gość Crystaline
Rzeczywiście laser jest bardzo skuteczny, ale też spotkałam się z przypadkiem, kiedy poparzył kobiecie łydki, więc trzeba uważać. Można też pomyśleć o depilacji woskiem, włoski usuną się z cebulkami i będą odrastać słabsze.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...