Skocz do zawartości
Forum

chropowata skóra na ramionach


Gość olka24

Rekomendowane odpowiedzi

hej, odkąd pamiętam na ramionach mam małe grudki, które później przeistaczają się w czerwone kropeczki. Nie wygląda to za estetycznie wiec szukam dobrego sposobu żeby się tego pozbyć. Używałam już peelingów domowych i nic ;/ czekam na propozycje.
Odnośnik do komentarza
Hej, konsultowałam się z kosmetologiem odnośnie mojego problemu.. zaproponował mi mikrodermabrazję, czy ten zabieg będzie dobry na te moje ramiona> kusi mnie cena zabiegów bo w salonie w którym byłam pani zaproponowała mi 50% rabatu.. brzmi ciekawie :)
Odnośnik do komentarza
nie ma się nawet nad czym zastanawiać! mikrodermabrazja jest bezpieczna, bezbolesna i co ważniejsze gwarantuje odnowę komórkową, likwiduje wszelkie uszkodzenia i ożywia skórę więc i Tobie pomoże. Ja robiłam swój zabieg w villa parku, byłam zachwycona dlatego polecam,
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Ja tez slyszalam ze mikrodermabrazja jest bezpieczna, tylko dowiedz sie wszystkiego dokladnie u swojego lekarza,bo moja kolezanka poszla na taki zabieg na twarz i teraz nie moze sie opalac,bo slonce szkodzi. Wiec uwazaj zebys sie tak nie urządzila.

Ale moze to jest zwykle uczulenie na proszek do prania? Moze wstrzymaj sie na razie z zabiegami i po prostu sprobuj zmienic proszek czy plyn? Albo zastosuj jakies kremy natluszczajace. Lipobase albo ktorys z tych z apteki. Tylko uwazaj na Vichy,bo ostatnio zainwestowalam,a on w skladzie ma alkohol, okazuje sie. I skora przesuszyla mi sie jeszcze bardziej.
Odnośnik do komentarza
dzięki za odpowiedzi, proszek już zmieniałam i mam dla alergików ale też nie pomaga, konsultowałam się z kosmetologiem i jestem już po 3 zabiegach mikro. Efekty są bardzo duże i widoczne. Czuć w dotyku że skóra jest dużo inna, gładsza, pomału zaczynają znikać grudki. Jestem zachwycona, a w dodatku dostałam rabat na zabiegi!!
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
Moja kolezanka radzila sobie z takim problemem zwyklymi kremami dostepnymi w aptece do tzw. skory atopowej. To z tego co sie orientuje chodzi chyba o niezwlasciwa gospodarke wodna w organizmie. Ona uzywala taki krem lipobaza, moze i tobie pomoze. Ja go mam,ale na inne dolegliwosci. Tyle co moge powiedzie,c ze dobrze nawilza.
Odnośnik do komentarza
A może po prostu masz problem z przesuszona skóra. Można najpierw warto wypróbować jakieś balsamy nawilżające, a nie wydawać zbędnie pieniędzy na zabiegi. Oczywiście jeżeli nic nie pomoże, to warto się zgłosić np. do dermatologa.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...