Skocz do zawartości
Forum

Depilacja woskiem


Gość ilona1309

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Depinay
wosk jest przestarzały. Przeszukaj siec w temacie depilacji laserowej i sama zobaczysz jakie są o niej opinie. No bo 150-200 zł na rok za depilacje i przez cały rok nie mieć problemu z włoskami, zaczerwieniami, krostkami? No więc do googli i szukaj:) ja polecam. jeśli mogę zaspamować delikatnie to śmiało polecam DER-MED. bardzo miła obsługa no i co najważniejsze fachowa.
Odnośnik do komentarza

ja kiedyś próbowałam wosku i o zgrozo! przez tydzień miałam podrażnienia i nie mogłam dotykac skóry - niestety mam bardzo wrażliwą. Tak jak użytkownik Depinay polecam Ci bardzo depilację laserową i w ogóle osobom, które na długo chcą pozbyc się włosów.ja zastosowałam depilację Laser Pil - nic nie bolało, mimo, że usunęłam wloski z okolic bikini.

Odnośnik do komentarza
polecam srebrną depilację, cenowo podobna do normalniej, wskazana do skór wrażliwych i skłonnych do uczuleń. Przy regularnym stosowaniu czas odrostu włosów wydłuża się do 60%. I ból jest mniejszy :) Polecam, wiem że teraz weszła do Laime w Krakowie.
Odnośnik do komentarza

[color=black]Srebrna depilacja nie jest taka zła, ale depilacja laserem metodą laser pill jest całkowicie bezbolesna i fajne jest to, że w salonie kosmetycznym Afrodyta (tam robiłam zabieg) za pierwszym razem można sobie zrobić próbny zabieg zupełnie za darmo. jak na razie jestem mega zadowolona z wykonanego zabiegu w okolicach bikini:D polecam wszystkim osobom, które lubią gładką skórę "w tych miejscach"B), bo naprawd?warto si?przekonać jaka jest depilacja laserowa. Warszawa, gdzie mieszkam ma wiele miejsc gdzie można zrobić taki zabieg, ale fajne jest to że tutaj można spróbować za darmo.

Odnośnik do komentarza
Rybiszon, z tego co ja wiem od naprawdę wielu kosmetyczek to najskuteczniejszą metodą i najskuteczniejszym laserem występującym w tym momencie na rynku jest laser lightsheer. Po wszystkich innych np ipl włoski bardzo szybko odrastają i nie dają pewności, że będą odrastać zawsze
Odnośnik do komentarza
dla wszystkich kobiet, które się decydują na to, żeby wydepilować sobie ciało woskiem jestem pełna podziwu. Ja sama nigdy bym się na to nie zdecydowała, bo nie jestem masochistką ;)
moja przedmówczyni ma rację jeśli wspomina o depilacji laserowej. Ja sama byłam na takim zabiegu w studiu laser w stolicy i jestem bardzo zadowolona, wystarczyły trzy zabiegi, żeby zapomnieć o maszynkach, depilatorze i wosku ;)
Odnośnik do komentarza
Gość okularnica88
czemu od razu masochistką? ja robiłam pare razy depilację woskiem w spa cece i nic mnie nie bolało, to są tylko takie bajki jakie sobie dziewczyny powtarzają, same w większości nie sprawdzały a mówią dalej i potem ludzie myślą że to nie wiadomo jaki straszny zabieg. Może to też zależy od miejsca, a właściwie od osoby która Ci robi, ja tam na szczęście na same delikatne i miłe dziewczyny trafiłam, wiem że niektórzy też sami w domu robią ale ja bym nie dała rady.
Odnośnik do komentarza
no ja się nie dziwię, że przedmówczyni twierdzi, że depilacja woskiem to czysty masochizm, szczerze lepsza już jest depilacja pastą cukrową, jednak trochę mniej boli, ale sama, po tym jak wypróbowałam chyba wszystkie możliwe metody depilacji najbardziej przekonuje mnie to, żeby poddać się zabiegowi depilacji laserowej, Studio Laser wydaje się najlepszym miejscem. Tylko się zastanawiam nad tym, czy pora roku jest dobra do wykonywania takiego zabiegu?
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
To prawda, że depilacja laserowa jest najskuteczniejsza, ale nie każdego stać na taki zabieg. Ja polecam wosk, ale w takiej rolce. Można obyć się bez podgrzewacza. Kupujemy ten wosk, wkładamy to naczynia z gorącą wodą i czekamy ok. 30 min żeby zrobił się płynny. Za pomocą rolki nakładamy go na skórę pod włos. Przykładamy paski ( możemy je zastąpić podartym starym prześcieradłem albo T-shirtem) i odrywamy. Ja swój wosk kupuję w internetowej hurtowni kosmetycznej mar-kos.pl . Kosztuje on tylk0 7,5. Jest o wiele lepszy niż wosk w plastrach.
Odnośnik do komentarza
Ja byłam na pierwszym zabiegu epill free. Generalnie potrzeba około 10 sensów aby efekt był porównywalny do depilacji laserem. Potwierdzam że już po pierwszej depilacji można zauważyć że włoski odrastające są słabsze. jak mi się jakiś wrastał spokojnie dawałam go radę wyrwać pazurkami :D
Odnośnik do komentarza
To super, ja byłam na jednym zabiegu i tak sobie pomyślałam, że teraz w ciągu zimy zrobię sobie kilka zabiegów, żeby na lato mieć spokój. W końcu zimą łatwiej zapuścić włoski, prawda? :lol:

natka1234, na nogi robisz czy na inne części ciała też?
Odnośnik do komentarza
Mnie ciekawi jaki efekt takiego epilfree byłby na bikini, ma ktoś z Was doświadczenia?
a taka jest prawda, że po jednym razie widać różnicę a co dopiero po dwóch.
w ilu salonach w waszym mieście można wykonać zabieg depilacji z epilfree?
Odnośnik do komentarza
u nas dwa salony w okolicy stosują tę metodę, ale to zadupie ;) w większych miastach na pewno łatwiej znaleźć :) co do bikini to ja się nie odważyłam, ale podobno panie, które robią są bardzo zadowolone. Preparat jest delikatny, nie podrażnia, włoski wolniej rosną, są słabsze, nie wrastają, także same plusy :)
Odnośnik do komentarza
angela079 napisał/a:
Depilujesz tylko łydki? ja myślę o epilFree na bikini. mam już dość maszynki...


Myślę, że to rozsądny pomysł, jednak okolice te u kobiet w czasie letnim są często odsłaniane, a idąc na epillfree nie masz przeciwwskazań opalania się.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...