Skocz do zawartości
Forum

Grube uda


Gość Astrid

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiem co czujesz.. niestety tez walczę z tłuszczem i cellulitem na udach. Mi pomogły ćwiczenia na siłowni, i lekka dieta -dużo piłam i ograniczyłam słodycze. Nie ukrywam że skorzystałam też z zabiegów antycellulitowych w salonie kosmetycznym w Krakowie. Jest dużo zabiegów wspomagających odchudzanie, naprawde warto. Skorzystałam z endomasażu na uda i pośladki. Zabieg polega na zasysaniu skóry przez specjalne bańki próżniowe. Wzięłam pakiet 10 zab. i dostałam naprawde fajny rabat. Widze znaczna różnice, skóra jest napięta i jędrna , cellulit mi się zmniejszył i mam mniej cm w udachB)B)B)B)B)B) gorrrąco polecam
Odnośnik do komentarza
Ja mam inny problem. Otóż na moich udach po wewnętrznej stronie skóra "wisiała" ponieważ w bardzo szybkim czasi schudłam. Chodzę wiec na siłownie, piję dużo wody tak jak koleżanka powyżej. Jem równiez wiecej wazyw w postaci sałtek;) a na celulitis stosuję pas wibracyjny;) polecam działa;)
Odnośnik do komentarza
Gość agnkol25
Ja polecam Ultrakontur w Laime . Robiłam uda i pośladki i jestem bardzo zadowolona Juz po I serii ( 3 zabiegi ) wyszczuplałam 3cm i skóra stała się jędrniutka w dotyku:p Teraz się chyba wybiorę na jeszcze coś mocniejszego , jakaś światowa nowość Lipomax, po serii 5zabiegow od razu wam powiem czy było warto......

Poza tym dużo ćwiczyłam, piłam 2 l dziennie wody i dietka 5 posiłków, wiem ze każdy o tym pisze ale to prawda:D uwierzyć znaczy spróbować....
Odnośnik do komentarza
Gość atena102
A jeśli chcecie mieć jeszcze lepsze efekty to wystarczy na początek zaakceptować siebie, z profilowania ud i pośladków nie robić priorytetu i mieć dużo optymizmu na każdy dzień. Ja nie mam figury modelki i uda też łapią celulit ale nie robię z tego problemu i nawet na basen jerzdże.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...