Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne pocenie się stóp


Gość poldka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ksiuncha
Wiesz ja też mam problem z potliwością, ale kupiłam sobie w aptece antidral za ok 14 zl

stosuje na osuszona umyta skóre pach i czekam az wyschnie, rano zmywam i mam suche pachy przez kilka dni, stopy tez smaruje antidralem. sprobuj ja polecam
Odnośnik do komentarza
Gość chorwatka
Antidral to rzeczywiście dobry specyfik nie tylko do stóp, zgadzam się z poprzedniczką, nadaje się też do pach. Gdy zaczyna się lato i na dworzu jest coraz cieplej noszę ze sobą dezodorant do stóp, obecnie stosuję Dr Stopa Flosleku i jestem z niego zadowolona. Odświeża stópki i daje poczucie większego komfortu i świeżości.
Odnośnik do komentarza
Gość malwina82
Puder - na jakiej zasadzie on działa. Dodam, że jeśli masz problem z potliwością stóp to zwracaj również uwagę na stan wnętrza buta, wkładki. Ja przy podobnych problemach ale to głównie wiosną, latem to sięgałam po kosmetyki Dr. stopa. I nie tylko spray czy puder ale pełna zmiana pielęgnacji stopy, moczenie w soli itd.
Odnośnik do komentarza
HEj, ja też mam ten problem - przychodzi lato, a nie wiem co ze stopami zrobić. Gotują się w cienkich butach, a jak się do kogoś idzie, to strach ściągnąć. Najlepszym jak dla mnie rozwiązaniem na to jest smarowanie po myciu stóp pudrem - talkiem. świetnie blokuje pory. poźniej spray proftin, który fajnie działa odświeżająco i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachhu.
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Zgadzam się z poprzedniczką. Warto zadbać też o buty. Skoro masz problem z potliwością stóp to powinnaś kupować buty z naturalnej skóry. Te ze sztucznej mogą tylko pogorszyć Twój problem. Jeśli chodzi o samą pielęgnację to poszukaj jakiegoś preparatu w aptece. Te drogeryjne mogą niewiele pomóc. Kup też dezodorant do stóp. Zawiera talk, który pochłania wilgoć. W wielu sklepach też widziałam takie jakby olejki do butów, które ładnie pachnął.
Odnośnik do komentarza
Wiem jakie to kłopotliwe sama tego doświadczyłam i też wykupiłam wszystkie antysp. i nic .Byłam u lekarza przypisał tabletki i na tym sie skonczłlo żadnego efektu .Kiedyś kupłlam taki płyn od pocenia i stosowałam ale bylo różnie .Dodam że sie meczyłam z poceniem ponad 3lata stało sie to moją obsesją.pewnego dnia trafiłam na takie forum o jonoforezie. pl i nie chcialo mi się wieżyc że coś mi pomoże ale kupiłam i spróbowałam i wreszcie jest poprawa .:p
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...