Skocz do zawartości
Forum

Rozstepy po ciazy


Gość zaq12wsx3edc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamila1979
Ja zdecydowałam się na zakup Derma Rollera w sklepiku internetowym www.uroda.sklep.pl ,

Na allegro też można dostać takie rollery , ale te same w sklepie są tańsze!

Miałam rozstępy na brzuchu po ciąży i na udach. Na posladkach miałam cellulit.- już też zaczyna zanikać
Nie powiem, używam już 3 miesiące rollera i rozstępy znikają :)) Bardzo mnie to cieszy. Używam Derma Rollera co drugi dzień po 15-20 minut . Czasami odczuwłam lekki ból, ale to nic smile.gif najważniejsze że zaczynam widzieć efekty :)
Odnośnik do komentarza
Niestety tak to jest, że po ciąży pojawiają się rozstępy. I czasem trudno się jest ich pozbyć. Dobrze, że istnieją kosmetyki, które mogą nam pomóc w ich zwalczaniu rozstępów. Moja koleżanka stosowała na rozstępy błoto z Morza Martwego, które kupiła w Mydlarni u Franciszka. Z tego, co ona mówiła moja koleżanka to błoto jest świetne.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
Polecam Ci ćwiczenia w wodzie. Codziennie rób sobie masaż ud i pośladków szorstką gąbką lub szczotką, najlepiej z jakimś żelem ujędrniającym, a potem wmasuj w nie balsam ujędrniający (ja lubię Vichy Destock). Gimnastykuj się regularnie, pij dużo wody, zdrowo się odżywiaj.
Odnośnik do komentarza

z rozstępami można walczyć na wiele sposobów, i bardzo ważne jest to, żeby po pierwsze dobrze się odżywiać, ćwiczyć, ale nie można zapominać o kosmetykach, wiele kobiet ma podobny problem do ciebie. Bo większość, kiedy urodzi dziecko ma problem z rozstępami.

Odnośnik do komentarza

Ruch i specjalistyczne kosmetyki. Rozstępy robią się się przez brak elastyczności skóry. Przetestujcie sobie balsam na rozstępy marki Palmers. Zawiera masło kakaowe, witaminę E, kolagen, elastynę i masło shea, które ujędrniają i poprawiają elastyczność. Przetestujcie sobie. Świetnie się wchłania, redukuje rozstępy i zapobiega nowym.

Odnośnik do komentarza
Gość llemony81
oliwa to dziala ZANIM powstana rozstepy. nie dopuszcza do ich powsstania. jak juz sa, to jesli sa jeszcze rozowe, moga podzialac rozne masci, ale niekoniecznie...

mi sie nie udalo zapobiec rozstepom w ciazy :( niedawno usuwalam laserowo Fraxelem w gabinecie Elite w wawie. u mnie wystarczyl jeden zabieg, rozstepow niema. sa jeszcze inne metody, na najbatdzi9ej drastyczne przypadki podobni stosuje sie wyciecie skory z rozstepami, ale pozostaja wtedy inne blizny... ja bym sie bala, lepszy laser.
Odnośnik do komentarza
Gość Crystaline
Też słyszałam, że najskuteczniejszą metodą jest laserowe usuwanie rozstępów, które są niczym innym, tylko porozrywanymi włóknami skóry. Kremy i maści mogą tylko rozjaśnić rozstępy i sprawić, żeby były mniej widoczne, laser jest skuteczniejszy.
Odnośnik do komentarza
Gość llemony81
Crystaline napisał/a:
Też słyszałam, że najskuteczniejszą metodą jest laserowe usuwanie rozstępów, które są niczym innym, tylko porozrywanymi włóknami skóry. Kremy i maści mogą tylko rozjaśnić rozstępy i sprawić, żeby były mniej widoczne, laser jest skuteczniejszy.


no dokladnie, kika musiala miec bardzo swiezutkie te swoje rozstepy, jeszcze rozowe. w takich przypadkach moze pomoc krem. ale generalnie te masci i kremy to raczej zapobiegaja, niz maskujaa rozstepy. ile ja sie tego nie nasmarowalam... no i nici, dopiero laser, tak jak pisalam wyzej. rozstepy zniknely, najlepsze to jest to, ze sa to zmiany trwale. moge normalnie chodzic w bikini, nie wstydze sie swojego wygladu... teraz sie jeszcze wybieram na inny zabieg, Slim lipo, tez do tego gabinetu gdzie bylam, na pereca, na odessanie oponki. odchudzalam sie strasznie dlugo po porodzie, ale zostalo to i owo.

niestety, na rozstepy, jak juz sie zrobia, to tylko laser :( dziewczyny, pamietajcie, smarujcie sie i masujcie w ciazy ile wlezie, to moze sie uchronicie przed rozstepami :) chociaz podobno to tez genetycznie bywa uwarunane...
Odnośnik do komentarza
Ehh... widzę, że większość dziewczyn walczy z rozstępami dopiero po ciąży... A tu trzeba walczyć od samego początku! Odkąd tylko dowiedziała się, że spodziewam się małej codziennie smarowałam brzuch, biodra i pośladki olejkiem do masażu na rozstępy (Mamamil). Pewnie geny też zrobiły swoje ale teraz nie mam żadnych rozstępów!
Odnośnik do komentarza
1.5 miesiąca po porodzie to jeszcze za wczesnie żeby decydować się na zabiegi. Poczekaj az skóra wróci do normalności. Ja dałabym sobie czas ok. 6 msc oczywiście jeżeli to był naturalny poród. Kremy jak najbardziej stosuj oraz naprzemienne zimne i ciepłe prysznice na brzuch.
Co do lasera to potwierdzam, że jest to skuteczny zabieg. Najlepiej zadzwoń do Centrum Laseroterapii i wypytaj o wszystko jak również o to po jakim czasie po porodzie możesz zastosować taki zabieg. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
o takich rzeczach trzeba myśleć wcześneij bo po fakcie jak już powstaną ciezko usunąć... własciwie to chyba nigdy nie zejdą calkiem ,można tylko zrobić żeby były mniej widoczne. Moja bratowa jak była w ciąży to zabieralam ja ze sobą do spa cece,ja tam chodzę i okazalo sie ze dla kobiet w ciąży mają specjalne zabiegi, do tego smarowała się jakimiś specyfikami i teraz ani śladu rozstępu...
Odnośnik do komentarza
Gość angelvenea
@aldente laser to ostateczność, po co to robić jeśli są rzeczywiście dobre działające środki, używałam revitol stretch mark i rozstępy zniknęły ale jest masa innych dobrych środków, tutaj masz ranking www.rozstepyusuwanie.com.pl
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Jeśli są czerwone/fioletowe to pół biedy. Są jeszcze świeże i można je usunąć domowymi sposobami. Po pierwsze podczas wsmarowywania balsamu czy serum należy masować skórę oraz ją oszczypywać. Tym sposobem pobudzamy krążenie krwi. Masaż szorstką gąbką też jest zbawienny jeśli chodzi o pozbycie się tego problemu. Gdy są białe samodzielnie możemy zmniejszyć ich widoczność poprzez masaże czy kremy. Aby się ich pozbyć należałoby udać się do kosmetyczki czy dermatologa np. na lasery czy igłowanie.
Odnośnik do komentarza

spróbuj derma rollera To jest długość na zwalczania rozstępów i cellulitu.Ja stosuję derma roller od kilku mies i naprawdę chwalę sobię tą metode zwalczania cellulitu,rozstępów.Warto do tego dokupić kolagen.Skóra robi się gładsza o jednolitym kolorze, a pręgi rozstepów?? robią się przeszłoscią;)))

Odnośnik do komentarza
Gość SimplyNails
Maść Contratubex, niby jest przeznaczona do likwidacji blizn, jednak z rozstępami też świetnie sobie radzi. Już po kilku smarowaniach rozstępy stają się bledsze ( zależy jeszcze w jakiej są fazie). Niestety maść jest dość droga, ponad 30 zł za 20 gramową tubkę. Jednak dla takich efektów, myślę ze warto.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Drastycznym posunięciem jest na pewno Korekcja obwisłego brzucha, którą robi chociażby dr. Osuch. Jednak to już ostateczność, lepiej o swój brzuch zadbać wcześniej, kosmetykami czy ćwiczeniami. Jednak to wymaga sporego wysiłku.
Odnośnik do komentarza
Gość rosiehw
Melania92 napisał/a:
A czy któras z Was używała kosmetyków z serii sexy mama Bielendy? Koleżanka ostatnio urodziła, i szuka skutecznego preparau aby pozbyć się rozstępów i cellulitu, a czytałam pozytywne opinie o tej serii...


Ja używałam, jest rewelacyjny!!! Miałam takie rozstępy, jakby mi kot brzuch pazurami podrapał... Grube, czerwone ślady... Zaczęłam używać sexy mama właśnie na rozstępy i już ich nie mam! Polecam, na serio działa
Odnośnik do komentarza
Gość magda-lena
Spróbujcie rollera z mikroigłami. Wykonuje sie nim zabiegi w salonach za co trzeba troszkę zapłacić, a tak na prawdę bez problemu można go używać w domu i na allegro kosztuje ok. 20 zł. Oprócz rozstępów radzi sobie także ze zmarszczkami :)
Igły stymulują włókna kolagenu i elastyny i pomagają wchłaniać się lepiej kosmetykom, których podczas "kłucia się" używamy.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...