Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na cellulit


Gość Pusio

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, że to się już gotowe kupuje:D ale nie wiem na 100%
a co do ćwiczeń to proponuję jeszcze takie:
Połóż się na prawym boku. Rytmicznie unoś i opuszczaj wyprostowaną lewą nogę. Powtórz to ćwiczenie kilka razy. Następnie połóż się na drugim boku i wykonaj ćwiczenie prawą nogą:smilewinkgrin:
i ogólnie to RUCH, bo powstawaniu cellulitu sprzyja siedzący tryb życia:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość elasaidai
ja akurat atakowałam celulit z każdej strony ,mianowicie stosowałam balsam z avonu ,suplement Recellox trochę ćwiczeń i prysznic na przemienny ,miałam celulit spory ale już go nie widać ,cała kuracja trwała zawzięty miesiąc ,pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Miałam ten sam problem. Miałam wrażenie, że cellulit aż się trzęsie jak się poruszam. Ale poszperałam, popytałam i poczytałam. W końcu zdecydowałam się na zakup, za niewielkie pieniądze, specjalnego masażera w sklepie internetowym, który zarówno masuje, podgrzewa i emituje promienie podczerwone, i zaczęłam go używać razem z kremem. Efekt był piorunujący. Już po 2.5 tyg. moje nogi i pupa wyglądały zupełnie inaczej. Naprawdę polecam. Do tego masaż sprawia niesamowitą przyjemność :)
Odnośnik do komentarza
Odpowiednia dieta + regularna pielęgnacja + masaże + ćwiczenia powinny pomóc. Moim zdaniem najlepiej działać w sposób zróżnicowany, a wiele osób popełnia błąd i np. intensywnie się odchudza zaniedbując całą resztę (np. racjonalną dietę), albo stawia na same ćwiczenia, nie zmieniając ogólnego trybu życia i nie smarując skóry kremami ujędrniającymi. Tymczasem moim zdaniem najlepszy jest umiar, czyli racjonalne działania :) Więcej wody, owoców, warzyw i lekkostrawnych potraw, mniej słodyczy, alkoholu i tłustych potraw. Regularne smarowanie skóry , np. oliwką i delikatny masaż, pobudzający krążenie, więcej ruchu, bieganie, przysiady, mniej bezczynnego siedzenia przed tv. I tyle :]
Odnośnik do komentarza
Jak profesjonalne zabiegi to też profesjonalnie wykonane myślę.
Pusio - ma na tyle łatwiej, że jest na tyle młoda, że oprócz ruchu i stosowania profilaktycznie kremów - nic więcej nie potrzebuje.

Ze mną już nie było tak łatwo:) Ale tak jak poprzedniczka zdecydowałam się na Endermologie - tyle że w salonie. Efekt...:) (jak by nie był świetny to bym nie pisała)
Polecam!
Odnośnik do komentarza
Ja stosowałam wiele różnych kremów, leków ( drogich) diet , ćwiczeń, owszem skóra lepiej wyglądała ale tylko trochę, dopiero jak zastosowałam nietypową terapię o której pzeczytałm w gazecie widzę po około 1,5 miesiąca dużą poprawę
a kuracja ma trwać 3 mieiące. Jest to picie 10 ml nalewki alkoholowej z miłorzębu japońskiego rozcieńczonego z wodą codziennie przez 3 miesiące, koszt opakowania
który wystarcza na 10 dni to ok.6zł.

pozdrawiam B)
Odnośnik do komentarza
Gość matrioszka

Dziewczyny maja rację, że najlepszy jest zmasowany atak - ćwiczenia, masaż i kremy. Dobre są polskie kosmetyki ujędrniające (choćby Dax) nie są drogie, a skutki są porównywalne z kosmetykami za kilkadziesiąt złotych :P. Żeby pozbyć się celulitu, ważny jest masaż (trzeba ten "zgrudkowany" tłuszcz jakoś rozbić). Może być rękawica, specjalne kuleczki do masażu, albo zwykły masaż dłonią (tylko umiejętnie przeprowadzony, wskazane szczypanie i mocne wygniatanie :P). Inną opcją są masażery - nieco mniejszy wysiłek, a świetne efekty. Tyle, że trzeba za nie zapłaci:P

Odnośnik do komentarza
Gość Basiulka
Ja używałam kompresów z Błękitnej Glinki Krymskiej. Nakładasz grubo, owijasz folią spożywczą i po kilku użyciach - nogi jak nowe. Nie spotkałam lepszej glinki, a ponieważ jestem alergiczką używam glinek od lat. Błękitna glinka to mercedes wśród glinek.
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela_S
Macie po części racje ale uwierzcie mi że nierównomierna dieta, siedzący tryb życia (parę lat po 8h) i całkowity brak ruchu wspomaga rozwijanie się cellulitu i żadne kremik sobie z tym nie poradzi! Tu trzeba czegoś o wiele bardziej skutecznego np. taka endermologia, do tego zajęcia ruchowe -aerobik, agua aerobik, nordic walking i przede wszystkim chęć pozbycia się pomarańczowej skórki pod okiem fachowców przyniesie rezultaty!
Odnośnik do komentarza
Gość britneyka
Stosowałam już chyba wszystkie możliwe zabiegi. Masaż, ćwiczenia, zimne i ciepłe prysznice na przemian, staram się unikać słodyczy, ćwiczę a pomarańczowa skórka nadal się dość widocznie utrzymuje. Nie chce stosować jakiś inwazyjnych metod. Może jeszcze jakieś sugestie?
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Na cellulit wiadomo, że najlepszy jest ruch, ale nie każdy ma na to czas i ochotę po ciężkiej pracy:o. ja osobiście wybróbowałam zabiegi endermologii. te specjalistyczne masaże z zakresu medycyny estetycznej są opłacalne, ale w dobrych salonach urody i u sprawdzonych lekarzy. ja wykonałam ten zabieg w salonie kosmetycznym w Warszawie Afrodyta.

Odnośnik do komentarza
Polecam zabiegi " cellulogia" miałam wykonywanie w Krakowie, 8 zabiegów na uda i pośladki, efekty są ogromne. Pozbyłam się całego cellulitu. Mogę gorąco polecić, wcześniej łykałam jakieś tabletki i smarowałam się kremami ale nie widziałam efektów. pozdr.
Odnośnik do komentarza
Hmmm... ja z kolei jakiś miesiąc temu zamówiłam sobie cały zestaw eveline slim antycellulitowy, bo taki poleciła mi pani na mmo.pl. I nie żałuję! Naprawdę wygładziła mi się skóra! Wiadomo, że jeszcze trochę tego zostało i pewnie zostanie juz zawsze, ale widzę poprawę ;-) No, a do tego codziennie chodzę po schodach w górę i w dół - sposób mojej koleżanki :P I słodyczom niestety powiedziałam "baj"... :P
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...