Skocz do zawartości
Forum

peeling chemiczny


Gość monika27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martynkaaa222
Moja koleżanka była na peelingu chemicznym, jednak efektem była tylko schodząca skóra, a teraz blizny po trądziku. Tylko, że ona poszła wtedy, gdy miała jeszcze krosty ropne, a Ty chcesz usunąć ślady po trądziku... a jak jest z tym, to nie wiem.:no:
Odnośnik do komentarza

W tej chwili najskuteczniejszą metodą redukcji blizn potrądzikowych jest laser frakcyjny eCO2. Wykonuje się serię zabiegów ok 3-5 w zależności od głębokości blizn, predyspozycji pacjenta na proces gojenia itp. Wybierając klinikę warto zapytać z jakiej firmy jest laser oraz czy posiada certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przestrzegam przed chińskimi laserami. W poniższym linku, znajdziesz opis problemu jak i proponowane zabiegi- oczywiście jest ich więcej niż tylko laser, natomiast na podstawie doświadczenia piszę co sprawdza się najlepiej wśród moich pacjentów :)
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/twarz/blizny/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina fdre

Moje drobne zmarszczki spłyciłam poprzez zabieg peelingiem chemiczny. Mam teraz wygładzoną cerę bez zmarszczek i wyglądam dużo młodziej. Zabieg nic nie boli i warto sobie go wykonać , polecam. Ja robiłam w klinice MTT Estetica Kraków

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...