Skocz do zawartości
Forum

Okolice bikini


Gość kania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stylistka Małgorzata Sołek
Do depilacji okolic bikini polecam kremy i pianki. W sklepach znajdziesz kosmetyki specjalnie przeznaczone do depilacji tych miejsc. Dla osób z alergią lepszy będą jednak plastry z woskiem. Pamiętaj, żeby zaraz po zabiegu nie zażywac kąpieli słonecznych bo może to podrażnić skóre.
Odnośnik do komentarza
Gość monia8_9_
Ja zawsze golę się maszynką ale gdy zrobię to np po południu to na następny dzień rano włoski są widoczne i kłują:( próbowałam kremu z EVELINE ale nie zabardzo zadziałał:( czy depilacja plastrami z woskiem jest bardzo bolesna?? i na jak długo przy takim tempie odrastania włosków wystarczy??
Odnośnik do komentarza
Gość marta1212
ja zawsze używam maszynki i mam podobny problem co monia na nstępny dzień opis jak powyżej kremy do depilacji nie działają , próbowałam ostatnio na małym kawałku skóry plastrami z woskiem i nie jest tak źle radzę spróbować:)
Odnośnik do komentarza
Gość natalkaa
Ja używałam maszynki do golenia. Oczywiscie `tych miejsc ;p`. I to zalezy ;[ Raz mam pare ale nieduzo takich czerwonych krostek a raz nie. Teraz akurat nie mam :) Ale to jak depiluje maszynka to musze ta co 2 dni ;[ . dlatego postanowilam ze kupie plastry z woskiem ;) Czy to dobra metoda ?
Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Barbra napisał/a:

Teraz mam depilator laserowy do bikini - pełen wypas.


A jakiej masz firmy ten depilator? Jest łatwy w użyciu?
Ja bym się trochę bała że zrobię sobie nim krzywdę, póki co uzywam kremu do depilacji bikini, Vanity laser expert Bielendy i mam spokój z włoskami na dłużej niż po goleniu zwykła maszynką... Do tego włoski odrastają słabsze
Odnośnik do komentarza

Ja stosuje wosk od kiedy pamiętam kiedyś kilka razy użyłam kremu ale to nie dla mnie bo szybko odrasta i jest zbyt czasochłonne. Do wosku na tyle przywykłam że idzie mi to szybko, nie boli i mam spokój na długi czas a włosy są cienkie i miejscami nie ma ich wgl. Rok temu miałam głupi pomysł na wakacje i dwa razy ogoliłam się maszynka :/ włosów zrobiło się 5 razy tyle, pełno wrastających włosków po których mam blizny do tej pory, doprowadzenie skóry i struktury włosa do normy zajęło mi pół roku dlatego nie rozumiem osób które sięgają po maszynkę w tak wrażliwych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...