Skocz do zawartości
Forum

Odżywka Eveline 8w1


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

hej, od wakacji uzywalam praktycznie codziennie odzywki eveline 8w1, czy to sama, pod lakier jako baze a takze na lakier (trzymal sie wtedy nawet tydzien).
bylam nia zachwycona paznokcie rosly szybko, nie rozdwajaly sie, nie lamaly, byly super mocne, gladkie
ale ale...zauwazylam ze odkad uzywam tej odywki, no moze nie od samego poczatku, dopiero po jakims czasie, ze ta 'skorka' ktora laczy paznokiec z palcem zaczela mi sie wysyszac, odstawac od paznokcia. no nie ladnie to wyglada i na pewno nie jest to normalne! mama mnie straszy ze to od czestego uzywania lakierow i ze paznokcie mi poodpadaja :P ale nigdy nic takiego mi sie nie dzialo dopiero od jakiegos czasu i jestem niemalze pewna ze to z winy tej odzywki!! oczywiscie paznokcie skrocilam i odstawilam odzywke chociaz bylo ciezko :D
zauwazylyscie u siebie cos podobnego? a moze jakies inne wady tej odzywki?
pozdrawiam i prosze o opinie :):)
Odnośnik do komentarza
Gość Madziarka87
używam odżywek eveline już dobrze ponad rok, głównie tej 8w1 chociaż raz kupiłam tę 'paznokcie twarde i lśniące jak diament' i raz chyba jakąś wybielającą? ale jednak najbardziej zadowolona jestem z 8w1 i nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych. Miałam strasznie słabe, rozdwajające się paznokcie, pracowałam parę lat na magazynie, więc uwierzcie, że łapy miałam wstrętne jak robotnik na budowie, dodatkowo jestem od paru lat wegetarianką i zanim nauczyłam się odpowiednio komponować dietę żeby nie mieć ubytków to na bank paznokciom się dostało wszelkich niedoborów.. A ta odżywka spowodowała, ze moje paznokcie wyglądają właściwie idealnie, kocham je, powaga ;))) z tym, że ja praktycznie nie stosuję lakierów i zawsze tak co półtora tygodnia zmywam odżywkę i przez jakiś dzień czy dwa daję odpocząć paznokciom, dłonie nacieram sobie naturalnymi olejami (migdałowy,kokosowy,rycynowy - co tam akurat mam pod ręką) i wcieram je też w paznokcie..nie wiem czy to im służy, to takie zachowanie intuicyjne, teoretycznie powinno je trochę nawilżać i odżywiać..w każdym razie żadnych problemów z nimi nie mam, ani ze skórkami, więc chyba nie robię żadnych karygodnych błędów w pielęgnacji dłoni i paznokci :)
Odnośnik do komentarza

no dla mnie ta odżywka jest mistrzowska ? pazurki po niej są mocne, nie łamią się. No i ta cena! ? poza tym o czym musze tutaj wspomnieć to teraz ta odżywka trochę zmieniła skład w porównaniu do tej sprzed kilku lat. Teraz jest bez formaldehydu a i tak działa równie dobrze ? no i nie podrażnia paznokci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...