Skocz do zawartości
Forum

Pękające stopy


Gość APOLLO

Rekomendowane odpowiedzi

Popękane pięty- koniecznie trzeba coś z tym zrobić. A stosujesz jakieś kremy nawilżające do stóp albo jakieś inne preparaty? Ja mogę polecić Ci "kąpiel brzozową do stóp". Trochę dziwnie brzmi, ale sprawia, że skóra jest miękka i delikatna.

Odnośnik do komentarza
Witam , tak jest to przypadłość bardzo bolesna. Robią się rany, przez które nie można chodzić, każdy krok sprawia ból. Dzieje się to dlatego , ponieważ tata najwyraźniej ma suchą skórę (wysuszoną)...sama miałam ten problem....i kiedyś także stosowałam maścią z wit. A , łagodzi ból ale za bardzo nie pomaga. Ja wygoiłam sobie rany oliwą podgrzaną z oliwek , do miseczki z letnią wkładałam nogi , trzymałam około 10,15 minut i owijałam folią , zakładałam skarpetki...najlepiej przed spaniem.
Odnośnik do komentarza
Gość Sintivianka
Moczenie w soli będzie bolesne jeśli pęknięcia są mocne. Polecam zamiast soli do wody dolać jakiś olej, żeby stopy natłuścić. Na noc krem z dużą zawartością mocznika np. SVR seria Xerial lub SVR Bariederm albo Rombalsam Urea, który zawiera 30 % mocznika i oliwę z oliwek, do kupienia w aptece.
Odnośnik do komentarza

dla mnie popękane i szorstkie stopy to standard. Naprawdę ten temat dręczy mnie odkąd zmieniłam pracę. Niestety, ale ze względu na nowe warunki pracy właśnie moje stopy obrywają najwięcej. Nie pomagały żadne kremy i peeelingi. Zdecydowałam się na kurację zabiegami wspierającymi w Gabinecie Satin w Warszawie. Efekty były już po 2 zabiegu. Powtarzam zabieg 2 razy w roku, bo więcej nie ma konieczności. Stopy wyglądaja na zadbane i spokojnie mogę wkładać sandałki latem

Odnośnik do komentarza
Gość ZDROWA STOPA

Kochani , znalazłem aptekę w Pruszkowie na ul. Promyka ,Tutaj są personalizowane balsamy, peelingi, dezodoranty ,kremy robione w recepturze aptekarskiej PERSONALIZOWANE i to EKOLOGICZNE DLA ZDROWEJ PIELEGNACJI. Unikalne ,bo SKUTECZNE !!!! łatwo dostępne ,na twoje zamówienie.
Można zamawiać telefoniczne i mieszkać poza Pruszkowem.
Popękane pięty to wielki ból i zmora. Moje były az czarne.!!!
Wielkie podziękowanie dla Apteki z ul PROMYKA W PRUSZKOWIE za bardzo skuteczny krem z receptury aptekarskiej,cudowny ,który szybko i skutecznie zadziałał
mam zdrowe teraz pięty. Piszę,bo nie warto tak cierpieć,a w tutaj pomoc jak marzenie. WARTO przekonać sie na własnej skórze, bo to jedyne kremy swojego rodzaju bez sztucznej chemii , bez doprawiaczy, bez parabenów, bez produktów z ropy naftowej i tej całej szkodliwej chemii.

Odnośnik do komentarza
Gość allbertyna

Mi moja kosmetyczka poleciła bardzo fajną nawilżającą pianę do stóp colorful black. Jestem bardzo zadowolona z jej działania. Zawiera mocznik, naturalny ekstrakt z czarnej perły, czarnego kawioru i wodę morską, które w połączeniu dają niesamowity efekt :) Stopy są nawilżone, delikatne i miękkie. Dodatkowo ma ładny, delikatny zapach, który odświeża stopy ;)

Odnośnik do komentarza

Pękające stopy trzeba kremować codziennie, dobrze jest zrobić zabieg calluspeeling marki mavex , jest usuwany cały martwy naskórek i stopy są bardzo gładkie. Zabieg wykonuje się tylko w salonach kosmetycznych.

Odnośnik do komentarza

Na takie pękające piety i ogólnie suche stopy z grubym, twardym naskórkiem zróbcie zabieg calluspeeling mavex, do zrobienia w salonie. Zabieg usuwa całą zrogowaciałą skórę, stopy są porządnie nawilżone, bardzo gładkie, na prawdę efekt jest super.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...