Skocz do zawartości
Forum

Jaki masaż najbardziej polecacie?


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berenika26
Chciałabym wybrać się na jakiś fajny masaż, tylko najlepiej jakiś orientalny, tajski, hawajski, tylko w sumie nigdy nie miałam z nimi styczności i nie wiem jaki dokładnie wybrać, co możecie mi polecić? zależy mi żeby miał ciekawą nazwę i skutecznie relaksował, nie mam więcej zastrzeżeń :)
Odnośnik do komentarza
Gość majowa002
byłam ostatnio na super masażu tajskim z olejkami aromatycznymi. Miejsce nazywa się Tajski Sen. CO ważne znalazłam ich przez BEAUTYCARD.PL To taki program ze zniżkami. Nawet 50%! Możesz sobie wypróbować różne salony kosmetyczne, fryzjerskie i masaże. Moim zdaniem fajny pomysł, żeby potestować i znaleźć swoje ulubione miejsca w W-wie. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Gość Zlotowlosa
Jak masaż hawajski, to polecam zapisać sie na Lomi Lomi Nui :yes:
Lomi Lomi jest masażem, który przekazuje uczucie zadowolenia, błogości i miłości. Charakterystyczna dla niego jest technika masowania przedramieniami, delikatne głaskanie ciała z elementami subtelnego ucisku, bardzo płynne i miękkie ruchy pełne harmonii i piękna.
Warto też zapytać od razu w salonie o pakiet i zniżkę :p
Odnośnik do komentarza
Gość Bratek
Życie w nieustannym stresie, pośpiechu, lęku, niepewności siebie prowadzą do chronicznych napięć mięśni które zaburzaja swobodną cyrkulację energii w ciele powodując poczucie dyskomfortu i choroby.

Dla większości z nas poszukiwanie przyjemności jest czymś naturalnym. Doświadczamy jej w najróźniejszych formach. Rozkoszujemy się dobrym jedzeniem, obcujemy z przyrodą, słuchamy muzyki, tańczymy... tymczasem bardzo niewiele wiemy o źródle przyjemności jakim jest nasze ciało.

Masaż orientalny jest prostą i skuteczną metodą odkrywania i wydobywania tego niezwykłego potencjału tkwiącego w naszych ciałach.Rozwija pozytywny stosunek do swojego ciała oraz pozwala doświadczyć płynących z niego niezwykłych wrażeń.Warto spróbować-polecam.
Odnośnik do komentarza
Gość malwina88
Ja byłam niedawno na Lomi Lomi Nui. Bardzo efektowny zabieg- przy muzyce, świecach i z olejkami eterycznymi. Z salonu wyszłam odprężona i zrelaksowana. Z czystym sercem mogę polecić ten masaż :)
Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z poprzedniczkami, Lomi Lomi Nui to jeden z nalepszych masaży. Bardzo nastrojowy, przy muzyce i wśród pięknych zapachów. . Charakterystyczne jest masowanie przedramienia, poprzez głaskanie ciała z elementami subtelnego ucisku. Zdecydowanie polecam :)
Odnośnik do komentarza
Gość LaCiruela
A jam pytanie. Mam skoliozę i kręgosłup wygięty w S. Chciałabym pójść na masaż, ale boję się, że zrobią mi krzywdę. Są jakieś certyfikaty, może uprawnienie dla odpowiednio przygotowanych osób?
Odnośnik do komentarza
Gość Zlotowlosa
Jeśli któraś z Was zdecyduje się na masaż w centrum Chantal - to aktualnie na ich facebookowym profilu jest info o tym, że niektóre usługi na hasło "facebook" są tańsze o 50% .
Polecam sprawdzić :yes:
Odnośnik do komentarza
masaż tajski! bardzo popularny, świadczą go chyba wszystkie dobre salony masażu:) wykonywany przez ubranie, osoba masowana jest na materacu, macie.
masaż polega na usprawnieniu krążenia energii w ciele - jest tu sporo ucisków, rozciągań i chwytów, które wyglądają jak tortury lub dźwignie w sportach walki.
masaż ten ma walory lecznicze, doskanale rozluźnia ciało i relaksuje umysł.
po takim masażu człowiek czuje sie bardzo lekki :)
Odnośnik do komentarza
Ja też się przyłączę do osób polecających masaż Lomi Lomi Nui :) Byłam na nim w DS Instytut w Warszawie, zawsze chodziłam tam na klasyczne masaże, ale teraz poszerzyli oferte i bardzo się z tego cieszę. Poszłam trochę w ramach eksperymentu na ten masaż, ale muszę powiedzieć, że jest bardzo relaksujący i bardzo poprawia nastrój, wyszłam z niego z uśmiechem na twarzy:)
Odnośnik do komentarza
Gość motylek2000
Ja bardzo często chodzę na masaże ze względu na dosyć stresujący tryb życia, częste bóle kręgosłupa oraz głowy. Tym razem wybrałam się, ze względu na wiele pozytywnych opinii do DS Instytut na Refleksoterapię Stóp. Efekt był naprawdę niesamowity! Nie myślałam, że stopy mogą mieć taki wpływ na cały organizm! Byłam zrelaksowana jak nigdy :)
Odnośnik do komentarza
ja polecam Rytualne masaże spa (śródziemnomorski, orientalny, indyjski lub arabski do wyboru) lub całe Rytuały Aromasoul. Sa rewelacyjne, orginalne, pieknie pachna a po pilingu na maśle shea (w rytuale aromasoul) skóra jest jak jedwab.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...