Skocz do zawartości
Forum

Masaż na cellulit


Gość vave

Rekomendowane odpowiedzi

to nie mit tylko prawda :yes: wszelkie masaże i ogólnie cała endermologia należą do najskuteczniejszych metoda walki z cellulitem.

vave napisał/a: usprawnia drenaż limfatyczny... co to znaczy?

chodzi o to, że pozwala pozbyć się z organizmu toksyn czy nawet takich rozbitych cząsteczek tłuszczu. Wiem, że w spa do którego jeżdżę robią właśnie taki drenaż limfatyczny slide styler który cieszy się powodzeniem
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela_S
W Villa Parku mają właśnie sporo takich pakietów zabiegowych i antycellulitowych! Na przykład taki program antycellulite skin z łaźnią parową i peelingiem, masażem podwodnym z perełką w solance ciechocińskiej czy kapsuła alpmassage świetnie sobie radzą z tzw. pomarańczową skórką! Polecam wszystkim wymagającym
Odnośnik do komentarza
Gość kamila1979

Ja zdecydowałam się na zakup Derma Rollera w sklepiku internetowym.

Na allegro też można dostać takie rollery , ale te same w sklepie są tańsze!

Miałam rozstępy na brzuchu po ciąży i na udach. Na posladkach miałam cellulit.- już też zaczyna zanikać
Nie powiem, używam już 3 miesiące rollera i rozstępy znikają smiley) Bardzo mnie to cieszy. Używam Derma Rollera co drugi dzień po 15-20 minut . Czasami odczuwłam lekki ból, ale to nic smile.gif najważniejsze że zaczynam widzieć efekty smiley

Odnośnik do komentarza
Myślę, że drenaż wspomaga walkę z cellulitisem, bo generalnie chodzi w nim o usprawnienie przepływu limfy. Efekt: poprawienie krążenia i oczyszczanie organizmu. Ale nie miałam nigdy takiego zabiegu, natomiast masaż antycellulitisowy owszem i wykonywany codziennie, daje naprawdę widoczne efekty. Byłam w Primavera spa w Jastrzębiej Górze i tam się właśnie poddawałam wielu zabiegom upiększającym na twarz i ciało i masażom właśnie. Prowadzą tam też turnusy odchudzające oparte o diety Bardadyna i Montignaca, ponoć bardzo skuteczne. Teraz na co dzień zostały mi już tylko kremy i masażer, ale chętnie wybrałabym się jeszcze raz, bo widać efekty tych masaży, naprawdę.
Odnośnik do komentarza
Gość okularnica88
Dostałam niedawno od matki bony na zabiegi do spa i zdecydowałam się właśnie na drenaż limfatyczny, tyle, że odbywało się to pod wodą. Trochę bolało, ale efekty są tak widoczne, że aż trudno mi w to uwierzyć. Będę miała 6 zabiegów, jestem po trzech i już jest naprawdę dużo, dużo lepiej. Skóra jest już prawie całkiem gładka, czuję się jakbym wróciła do dzieciństwa...
Odnośnik do komentarza
Gość okularnica88

No tak, można powiedzieć, że w gabinecie. Dokładnie to w spa (w Warszawie). Jest bardzo przyjemnie, relaksacyjna muzyka i tak dalej no i całkiem dobrze finansowo to wychodzi, bo po pierwsze zniżki, po drugie możesz dostać jakieś inne zabiegi gratis.

Odnośnik do komentarza
Godnym uwagi masażem, pomagającym w walce z cellulitem jest Geo Thermal Cell. Łączy peeling ciała z zabiegiem drenującym, przy jego wykonywaniu są wykorzystywane bandaże. Wiem, że profesjonalnie wykonywane są przez pracowników salonu Beauty homecare, którzy w dodatku przyjeżdżają tam gdzie klient sobie zażyczy.
Odnośnik do komentarza
masaż na pewno pomaga w walce z cellulitem. Moim zdaniem jednym z najbardziej skutecznych masaży, który pomaga pozbyć się pomarańczowej skórki jest masaż bańską chińską. Ostatnio byłam na takim masażu w Krakowie u Asi Budzowskiej to ona mówiła, że już po trzech masażach pod rękami wyczuwa redukcję cellulitu, a gołym okiem można zauważyć po sześciu masażach. To moim zdaniem bardzo szybko;)
także myślę, że warto się masować drogie panie ;)
Odnośnik do komentarza
Nie jestem pewna czy zabiegi typu masaże mogą w 100% usunąć cellulit. Myślę, ze bardziej należałoby się skupić na wewnętrznej przyczynie powstawania pomarańczowej skórki. Z tego co wiem, bardzo ważna jest dieta, bo to ona ma wpływ na to czy cellulit powstaje. Nawet niektóre kliniki zajmują się leczeniem cellulitu opierając swoją terapie na doborze diety zgodnej z indywidualnym kodem metabolicznym np. Vimed łączy zastosowanie odpowiedniej diety z zabiegami fizjoterapeutycznymi - podobno przynosi to znakomite rezultaty.
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Ja wyczytałam na stronie Primavera Spa, że na cellulit jednym z najlepszych sposobów jest masaż próżniowy. Podobno jest to bardzo intenstywny zabieg, który rozbija tę tkankę tłuszczową i wygładza bardzo dobrze skórę. Ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce, ktoś sobie robił może taki zabieg?
Odnośnik do komentarza
Tajskie masaże? Brzmi nieźle, ale ja i tak obstaję przy czekoladowych z Amaya.
W ogóle uważacie, ze taki masaż jest dobrym pomysłem na prezent?
Bo planuje mojej mamie coś takie zafundować, ale nie wiem czy nei lepiej jej kupić po prostu kolczyków :P
Odnośnik do komentarza
Ja też słyszałam o Primavera Spa, ale przyznam że o wole bardziej zainteresowął mnie masaż czekoladowy. Taki typ masażu jest podobno rewelacyjny w walce z cellulitem i poprawia elastycznośc skóry . Ponadto wygładza sjóre i jest prawdziwa ucztą dla zmysłów :) Chciabym sie bardzo na cos takiego wybrać :)
Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, a ja na cellulit stosuje masaż bańką chińską i peelingi.
Moim skromnym zdaniem pomaga, jeszcze nie zwalczyłam cellulitu w 100%. ale już widać poprawę. Bańka chińska nie jest droga (20-35pln) i można masować się samemu.
Trzeby tylko uważać żeby nie przesadzić bo można mieć trochę siniaczków:)

Dodatkowo stosuje też peeling kawowy, a czasem kawowy z miodem i skórka naprawdę jest głądka i delikatna :)

Odnośnik do komentarza
Ja wyczytałam na stronie Primavera Spa, że rewelacyjny w walce z cellulitem jest masaż czekoladowy. zawsze marzyłam o takim masazu, ponieważ jestem wielka miłośniczką czekolady. Masaż ma na celu nie tylko walkę z cellulitem ale również służy ujędrnieniu i wygładzeniu ciała,poza tym jest świetna aromatoterapia :)
Odnośnik do komentarza
Ja korzystam z masażu antycellulitisowego od miesiąca i efekty są świetne. A co do bańki chińskiej samemu to najlepiej najpierw posmarować się oliwką albo balsamem, bo masaż suchej skóry może się skończyć siniakami.
Odnośnik do komentarza
Dla osób które nie zamierzają wydawać sporo pieniędzy na endermologię (bez gwarancji skuteczności) polecam serię masaży bańkami chińskimi. Trzeba pamiętać o przeciwwskazaniu dla osób z problemami naczynkowymi i żylakami, możliwości pojawienia się siniaków przy zbyt dużym podciśnieniu, ruchach bańką we właściwych kierunkach by nie uszkodzić naczyń limfatycznych i jednoczesnym pobudzaniu węzłów chłonnych by odprowadzały limfę z nóg... :o
Wrocławian zapraszam na www.otozdrowie.com
Odnośnik do komentarza
Jeżeli chodzi o tego typu masaże, to na pewno warto skorzystać z Espresso Detox, który można sobie zrobić w Hotelu Głęboczek. Jest on oparty na zielonej kawie i oprócz tego, że pomaga walczyć ze skórką pomarańczową, to naprawdę świetnie odpręża.
Odnośnik do komentarza

Słyszałam, że masaż bańką chińską bardzo pomaga na cellulit i w dodatku wyszczupla. Jak ktoś jest z Wrocławia, to mogę polecić Centrum Terapii Manualnej, bardzo fajnie jest u nich. Z wyszczuplających mają też masaż cynamonowy, wyobrażacie sobie, jak to musi relaksować? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...