Skocz do zawartości
Forum

Masaż odprężający


Gość Sysiolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sysiolek
Ostatnio brakuje mi takiego masażu odprężającego :) Kiedyś się interesowałam bliżej masażem :) nawet usłyszałam że mam sprawne rączki hehe :P tylko jest jeden mały problem... mój mężczynza nie umie robić masażu :( MOze któraś z Wam pomoże mi wymyśleć jakieś nowe techniki masażu ?? Jak robicie masaż w ogóle /? :)
Odnośnik do komentarza
Gość Martunia
Jeżeli chodzi o masaż odprężający, to ja bym proponowała masaż tai chi. Masażysta przekazuje spokój wewnętrzny i harmonię na masującego przy pomocy ruchów tai chi. Przez co osiąga pełne rozluźnienie i relaks.;)
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela_S
nie ma co się rozdrabniać :lol: masaże na 4 ręce są najlepsze! a mówiąc tak całkiem poważnie to masaż typu "magiczne dłonie" gwarantuje niezapomniane doznania, usuwa zmęczenie, stres i wszelkie napięcie mięśniowe wprowadzając jednocześnie w stan relaksu! Dlatego zawsze podczas pobytu w spa serwuje sobie minimum 40 minut takich nowości
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela_S
bo jest niezwykle kuszący! zresztą ja to uwielbiam masaże więc praktycznie zawsze podczas wizyty w spa serwuje sobie takie różne nowości na moim ciele od lnianych stempli, pałeczek bambusowych po rozgrzaną czekoladę. Przeważnie jeżdżę do spa&wellness Villa Park bo klinika oferuje całkiem fajne programy a oprócz tego zawsze chętnie pospaceruje przy tych XIX-wiecznych ciechocińskich tężniach.
Odnośnik do komentarza
Gość Martunia
Ja polecam masaż z elementami tai chi. Niesamowite wrażenie balans ciała masażysty odczuwamy na swoim ciele, jakby wszystkie ruchy były płynne i z harmonizowane. Bardzo miłe i przyjemne uczucie choć trudne do szczegółowego opisania, gdyż przy tym odpowiednia muzyka nadaje szczególnej atmosfery. Coś niesamowitego.
Odnośnik do komentarza
a ja słyszałam, że osoby, które nie są po profesjonalnym kursie masażu nie powinny go robic innym ponieważ przez zwykłą nieumiejętność mogą komus zrobić tylko krzywdę. Jak juz iść na masaże to tylko do profesjonalsty. Ja ostatnio natrafiłam na ofertę Primavera Spa i zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usóg ponieważ maja bardzo duzy i ciekawy wybór masaży.
Odnośnik do komentarza
aluta200 napisał/a:
a ja słyszałam, że osoby, które nie są po profesjonalnym kursie masażu nie powinny go robic innym ponieważ przez zwykłą nieumiejętność mogą komus zrobić tylko krzywdę. Jak juz iść na masaże to tylko do profesjonalsty. Ja ostatnio natrafiłam na ofertę Primavera Spa i zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usóg ponieważ maja bardzo duzy i ciekawy wybór masaży.


przed oddaniem się w ręcę masażyst-y\ki warto srpawdzić kwalifikacje i referencje, nieumiejętnie robiony masaż może doprowadzić do naprawdę nieprzyjemnych sytuacji, czasem można trafić na osoby bo szybkich eksternistycznych kursach ,które nie mają zbyt dużego doświadczenia zarówno teoretycznego - anatomia, fizjologia jak i praktycznego
Odnośnik do komentarza
Wcześniej nie myślałam o tym, żeby sprawdzać kwalifikację masażysty, ale to faktycznie może być dobry pomysł. Bo po co płacić komuś, kto kompletnie się nie zna na tym co robi i może jeszcze bardziej zaszkodzić niż pomóc. Co do hotelu Primavera to przeglądając ich ofertę dotyczącą masaży po prostu chętnie bym już teraz tam pojechała..mają niesamowity wybór. Chciałabym tam pojechać chociaż na weekend i trochę się odprężyć.
Odnośnik do komentarza
W zeszłym tygodniu miałam okazję spróbowania czegoś, co się nazywa
refleksoterapią stóp i muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie spotkało
mnie nic bardziej przyjemnego.
z całego serca mogę podziękować panu Włodzimierzowi z salonu
Chanta l
Odnośnik do komentarza
Muszę się wam pochwalić, że ostatnio wybrałam się na masaż gorącymi kamieniami i byłam zachwycona. Początkowo myślałam, że obejmuje on tylko plecy, ale szybko okazało się, iż jest to masaż całego ciała. Poza tym był przeprowadzony bardzo profesjonalnie i przez cały czas czułam się wyjątkowo komfortowo. Masaż spowodował, że bardzo szybko zapomniałam o problemach i zmęczeniu, dał mi dużo siły i energii. Jakby ktoś chciał namiary na ten salon albo chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o masażu to niech pisze na rita3@op.pl
Odnośnik do komentarza
Ja mam doświadczenia po masażu olejkiem. Kolega studiuje fizjoterapię i muszę powiedzieć, że jest boski.
Olejek powoduje, że bardzo łatwo pracować rękami po ciele, dodatkowo natłuszcza suchą skórę i ładnie pachnie. Polecam:):)
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że na dobrą sprawę to każdy masaż jest odprężający. Mnie najbardziej zainteresował masaż bambusowy który jest w ofercie Primavera SPA. Jest on z elementami stymulacji punktów refleksologicznych na ciele. Na pewno bardzo chętnie bym się na taki przeszła :)
Odnośnik do komentarza
Gość lesson9
Ja nie byłam nigdy na masażu , ale słyszałam że taki zabieg czekoladą , a nawet i specjalnym kremem który tak pachnie , sprawia że oszukujemy mózg , tak jak byśmy tą czekoladę jadły ! Co za tym idzie , gwarantuje to lepszy nastrój , kopa, odprężenie i nawet czujemy się trochę bardziej najedzone ... :rol:
Ciekawe czy to prawda...
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Masaż, który oferuje Głęboczek - Kinesis Myofascial Integration (Ruchowa Integracja Mięśniowo - Powięziowa) - dziala super i odpręża. Łączy się w sobie pracę ciała z duchem ;) Ta metoda ma za zadanie usuwać napięcie mięśniowe uwzględniając stan emocjonalny.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...