Skocz do zawartości
Forum

Cera nastolatki


Gość kasia95

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) ostatnie czasy mam strasznie problematyczną cerę. Już nie wiem co powinnam na nią stosować... Mam 16 lat, moje koleżanki nie mają takich problemów z cerą jak ja. Znacie jakieś sposoby by zlikwidować wszystkie przebarwienia, pryszcze i wągry. Co polecacie? Jaki makijaż?
Odnośnik do komentarza
Gość Krem tołpa

Polecam krem który wycisza trądzik zaawansowany. Też mam niemałe problemy z cerą. Ten krem jest świetny, tylko niestety nie działa w 5 minut tylko po dłuższym stosowaniu. Nakłada się go na całą noc, (on troche zasycha) a rano nie masz aż tak dużo wyprysków. Oczywiście dalej będziesz miała pryszcze, ale u mnie po jego zastosowaniu, przez noc nie pojawiają się nowe. (U mnie też likwiduje zaczerwienienia ale nie wiem jak będzie u ciebie) Ogólnie POLECAM? (z makijarzem nie pomogE bo sama nie umiem)

(tu daje link do tego kremu)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,310648,tolpa-dermo-face-sebio-cica-krem-korygujacy-niedoskonalosci.html

Odnośnik do komentarza

Sama też miałam problematyczną cerę, myślałam że z wiekiem to minie. Niestety nie w takim stopniu jak oczekiwałam. A miałam już 22 lata, a trądzik jak był tak był. Dopiero jak zaczęłam antykoncepcję stosować, to z belarą udało mi się poprawić cerę i to diametralnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...