Skocz do zawartości
Forum

Szukam dobrego tuszu do rzęs ;]


Gość darix888

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Szukam tuszu do rzęs, który by mi mocno wydłużył rzęsy :bigrazz: na długi czas ... Znacie może jakieś dobre tusze do rzęs ? A może same używacie właśnie maskary, którą chciałybyście się pochwalić ? :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

1.Clinique
Ta mascara mnie po prostu urzekła! Na zdjęciu wersja mini, którą otrzymałam jako próbkę w Sephorze. Idealnie czarna, mega zagęszcza i wydłuża rzęsy. Ma perfekcyjną, tradycyjną szczoteczkę, jaką po prostu uwielbiam. Ciężko ją zmyć. Radzi sobie z tym jedynie płyn do demakijażu oczu z Rimmela. Ani trochę nie podrażnia moich bardzo wrażliwych oczu.Uważam, że to zaleta- przynajmniej makijaż się nie rozmazuje. Gdyby nie cena to na stałe zawitałby w mej kosmetyczce.

2.Avon- SuperShock
Bardzo dobry tusz wydłużający. Perfekcyjnie rozczesuje rzęsy ze względu na silikonową szczoteczkę okrągłą, z delikatnymi ząbkami. Na co dzień idealny. Można nim osiągnąć naturalny efekt.

3.Rimmel- Volume Extra Black
Aktualnie właśnie tej mascary używam i jestem zadowolona. Jedyny minus to uczucie szczypania spojówki po całym dniu w makijażu lub w dniach, gdy oko mam szczególnie wrażliwe. Ma bardzo głęboki odcień czerni, fantastycznie wydłuża i pogrubia rzęsy. Posiada tradycyjną szczoteczkę nieco zwężoną na końcu, dzięki czemu dociera aż po kąciki. Warty uwagi i w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Gość elka123
Ja używam Loreal Telescopic i jestem z niego bardzo zadowolona. Szczoteczka fajnie rozdziela rzęsy. Wydłuża i pogrubia. Generalnie można zrobić taki mały tric, żeby rzęsy były dłuższe a mianowicie przed wytuszowaniem trzeba oczka przypudrować pudrem fiksującym - ja do tego celu używam pudru Danni, które również stosuję na całą twarz.
Odnośnik do komentarza
Gość niteczka
Rewelacyjnym tuszem dla mnie jest Volume Million Lashes Loreal. Fajny jest również Big & Beautiful False Lash Look Astor:D. Tusze te utrzymują się cały dzień, nie mają grudek, dobrze się nakładają. Rzęsy są dłuższe, grubsze i ekstra czarne:D.
Odnośnik do komentarza

obecnie używam VOLUME CELEBRITY Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający i serum odbudowującym z eveline, jak za kilkanaście złotych to wydaję mi się iż jest to nawet dobra inwestycja ;p A poza tym
w takich pytaniach dobrze jest też umieścić cenę jaką chce się wydać na dany produkt ;p ale to tak na przyszłość ;p

Odnośnik do komentarza
Co do przypruszenia rzęs pudrem to nie staną się one dłuższe, tylko GRUBSZE :yes: Ja używam tuszu z essence ( taki różowy ) mam już drugie opakowanie i wreszcie znalazłam tusz ktory potrafi okiełznać, dokładnie pokryć moje długie i gęste rzęsy. Uwielbiam go, bardzo wyduża , nakładam go dwie warstwy i efekt sztucznych rzęs gwarantowany :yes::yes:
Odnośnik do komentarza
Ja od dawna używam już tuszu Maybelline the blackest black i jestem z niego bardzo zadowolona :) ma naprawdę mocny czarny kolor i małą szczoteczkę a dla mnie to bardzo wygodne bo lubię mieć pomalowane rzęsy bardzo delikatnie.
Odnośnik do komentarza

Polecam tusze do rzęs producenta Yves Saint Laurent, jednym z najlepszych jest Volume Effet Faux Cils Mascara, której używam od wielu lat. Tusz jest po prostu rewelacyjny! Pogrubia, doskonale wydłuża, nylonowe włókna szczoteczki zapewniają idealnie równomierne rozprowadzenie konsystencji na całej długości rzęs. Tusz do rzęs jest doskonały dla kobiet lubiących efekt sztucznych rzęs. Bardzo sobie cenię tusze Christiana Diora, np Diorshow 360. Krótka, elastyczna szczoteczka "stylizuje" rzęsy nadając im objętości, extremalnego wydłużenia oraz podkręcenia.:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...