Skocz do zawartości
Forum

makijaż permanentny?


Gość kolorowa2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolorowa2
Jak myślicie ile osób z tego korzysta? Znajoma mi poleca żebym sobie zrobiła szkolenie w centrum szkoleniowym New Look - bo mówi, że idzie bum na tego typu makijaż bo w końcu kobiety biorą się za siebie i myślą strategicznie (że nie trzeba np. będzie kreski codziennie robić i robienie makijażu zajmie mniej czasy :) Te szkolenia nie są drogie ale szukam kogoś kto je robił bądź słyszał o nich?
Odnośnik do komentarza
Ja myślę, że coraz więcej kobiet będzie się decydowało na takie długotrwałe rozwiązanie, bo jest to bardzo praktyczne i świetnie może podkreślić naturalną urodę. Biznes się będzie kręcił, tego jestem pewna. A co do kursów, to też obiło mi się o uszy to centrum, wiem, że kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu, co nie jest zasadą w przypadku innych tego typu szkoleń. Cenę faktycznie mają dobrą, nawet nie wiedziałam, że taka rozpiętość cenowa jest. ;)
Odnośnik do komentarza
Gość sycylijska_oliwka
W końcu żyjemy w czasach, gdzie wygląd zewnętrzny to wizytówka każdego z nas, ładnym ludziom żyje się łatwiej i przyjemniej, co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Także tego typu makijaże i szkolenia to żyła złota, jak ktoś siedzi w temacie wizażu, to wydaje mi się, że takie dokształcenie się jest bardzo przyszłościowe. Co to znaczy rozpiętość cenowa. Konkrety jakieś.
Odnośnik do komentarza
Mnie też się wydaje, że coraz więcej kobiet będzie się decydować na taki trwały makijaż. Bo to jest faktycznie bardzo dobre rozwiązanie i bardzo wygodne.
ale nie wiem, o co wam chodzi o z tą rozpiętością cenową. Bo z tego co wiem to w tym centrum szkoleniowym kurs nie tylko jest bardzo profesjonalnie przeprowadzony, ale też jest taniej. A jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat cen to wystarczy zajrzeć na stronę permanentny.com. tam znajdziecie wszelkie potrzebne informacje,
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Dużo słyszałam o tych szkoleniach w Centrum New Look. Sama się zastanawiam, czy nie wziąć w nich udziału, bo właśnie wydaje mi się, że coraz więcej chętnych na to będzie z biegiem czasu. Świadomie używam określenia 'z biegiem czasu', bo widzę, że żyjemy coraz szybciej i nawet właśnie robienie tej głupiej kreski na oku zajmuje nasze cenne minuty. Myślę, że makijaż permanentny będzie coraz popularniejszy.
Odnośnik do komentarza
"Myślą strategicznie" hehe podoba mi się to stwierdzenie. Uwierzcie mi, że makijaż permanentny to nie tylko kwestia tego, że nie będziemy tracić rano czasu na malowanie kresek na oczach. Budzicie się rano i zawsze oczy są podkreślone, jesteście na basenie, plaży itp i zawsze macie chociaż odrobinę tego makijażu - to są mega plusy.
A co do New Look o którym piszecie w kontekście szkoleń, no cóż ma dobrą opinię w branży więc chyba jest ok. Bez podstaw pewnie by się to nie wzięło
Odnośnik do komentarza
Gość Berenika26
wiesz myślę, że coraz więcej kobiet się kusi na taki makijaż, raz, że to duża oszczędność czasu, dwa super efekt, ja sama rok temu taki makijaż sobie zrobiłam i jestem bardzo zadowolona, przez moją wadę wzroku ciężko było mi się precyzyjnie malować, a teraz wiem, że zawsze wyglądam dobrze, grunt żeby taki makijaż był dobrze wykonany, ja robiłam sobie w Warszawie na ulicy Merliniego 4 i tam naprawdę robią to super, będziesz malować równie dobrze to będziesz mieć klientki.
Odnośnik do komentarza

z jednej strony słysze ze permanentny boli, a z drugiej ze nie boli. Byłam sama już kilka razy i przeżyłam - a robili mi to na znieczuleniu miejscowym;). A powiem wam ze było warto - widać zasadniczą różnicę (robiłam dolne i górne kreski). Zupełnie inną kwestią jest to gdzie sie go robi i z jakich barwników korzysta salon. np. w moim salonie 15-115 korzystają z jakiś szwajcarskich barwników. Zresztą dla wszystkich zainteresowanych tematyką makijażu permanentnego

Odnośnik do komentarza
Gość GrażkaSto

Kochana do najprzyjemniejszych może nie należy, ale to takie uczucie jakby takie mocniejsze drapanie, ciężko to określić. Mi w Magic Visage babeczka czymś znieczuliła chyba lekko, ale nie pamiętam bo to już dawno było.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem wile też zależy od tego jaki każda z nas ma próg bólu, ja też robiłam makiajż permanentny brwi w salonie magic visage na mokotowskiej 52 i uważam, że w ogóle nie bolało ja nie odczuwałam bólu ale babeczki podobną różnie reagują, niektóe nawet na poprawkę nie przychodzą bo się boją bólu po pierwszej wizycie.

Odnośnik do komentarza
Gość Oladebek

Ja robiłam niedawno brwi i jestem bardzo zadowolona, bo wreszcie nie muszę ich malować, a miałam bardzo rzadkie włoski. Brwi robiłam w klinice Dr legrand, korekta była w cenie, pani dobrała mi bardzo ładny kolor i kształt. Jestem zadowolona i mogę polecić to miejsce.

Odnośnik do komentarza

ja z kolei robiłam sobie brwi w salonie magic visage na mokotowskije w śródmieściu, robiła mi je Estera i wyszło naprawdę świetnie, efekt przebił moje oczekiwania więc teraz z chęcia oglądam moją twarz w lusterku bo brwi nadały jej zdecydowanie lepszego kształtu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...